פרשת הבר נוער: ההסכם עם עד המדינה יבוטל היום?

בדיון שיתקיים היום בפרקליטות מחוז ת"א ידונו התובעים בעתידו של ההסכם עם עד המדינה. בהמשך ככל הנראה יבוטל כתב האישום חגי פליסיאן, שצפוי להשתחרר השבוע לביתו. במקביל, הוארך מעצרו של עד המדינה ב-7 ימים נוספים והמשטרה טענה בדיון כי החשדות נגדו התעצמו

עד המדינה והנאשם ברצח חגי פליסיאן (חדשות 2)

היום (ג') אחר הצהריים יתקיים דיון בפרקליטות מחוז תל אביב, שבמהלכו ידונו הפרקליטים הבכירים על ביטול ההסכם עם עד המדינה בפרשת הבר נוער, ובהתפתחותה של החקירה מאז מעצרו של העד בשבוע שעבר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסוף הדיון היום, ייתכן שתחליט הפרקליטות לבטל את ההסכם עם עד המדינה ואז ככל הנראה יוחלט גם לבטל את כתב האישום נגד חגי פליסיאן, בגין ביצוע הרצח במועדון הנוער לפני כארבע שנים. המשמעות של מהלך כזה היא שפליסיאן ישוב לביתו עוד לפני סוף השבוע.

בדיון שהתקיים הבוקר בבית משפט השלום בתל אביב הוארך מעצרו של עד המדינה בשבעה ימים נוספים. מחקירת המשטרה עולה כי הראיות נגד עד המדינה התעצמו מאז הארכת מעצרו הקודמת.

עורך הדין יאיר רגב המייצג את עד המדינה אמר כי "הפרקליטות לא יכולה מצד אחד להאריך את מעצרו של עד המדינה, ומהצד השני להחזיק גם את פליסיאן במעצר. הם צריכים להחליט או שהוא משקר או שהוא לא משקר. הם מתעקשים להחזיק את החבל משני צדדיו".