בנה של שולה זקן נגד אולמרט: "האם הבוגד שהפקיר יראה את פרצופו?"

הקרע ממשיך: יום לפני הסיכומים במשפט הולילנד, נדב זקן, בנה של ראש לשכתו לשעבר של אהוד אולמרט ממשיך במתקפת הסטטוסים. "אני כל כך סקרן לדעת אם זה 'שלא רואה ממטר' יראה את פרצופו מחר", כתב בחשבון הפייסבוק שלו

סדקים ביחסים. זקן ואולמרט, ארכיון (קובי גדעון, פלאש 90)

הסדקים ביחסים בין אולמרט לזקן מעמיקים? יום לפני דיון הסיכומים בפרשת הולילנד, המשיך היום (ב') בנה של שולה זקן, נדב, במתקפת הסטטוסים נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ומי ששימש כמנהלה של אמו.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני כל כך סקרן לדעת אם זה 'שלא רואה ממטר', זה ש'רומס' לטובת הגשמת שאיפותיו הפוליטיות העתידיות לכאורה, זה ש"בגד והפקיר" יראה את פרצופו מחר", כתב בנה של זקן, בחשבון הפייסבוק שלו. "לפעמים היהירות משתלטת! מי אמר 'היבריס' ולא קיבל?!" .

אמיר דן, יועץ התקשורת של אולמרט מסר בתגובה: " הדברים אינם ראויים לתגובה כלשהי".‎

הסטטוס הקודם (צילום מסך)

בשבוע שעבר פרסמנו כאן בחדשות 2 לראשונה כי היחסים בין ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט לבין מי ששימשה כראש לשכתו, שולה זקן, כבר מזמן לא כפי שהיו.  

ביום שישי שעבר השניים, הנאשמים בתיק הולילנד בפרשת שחיתות חמורה, נפגשו באירוע ששניהם הוזמנו אליו, ולפי מה שנודע לחדשות 2, זקן הטיחה באולמרט את המילים "מכרת אותי", כשכל הסובבים עדים לכך. בנוסף, זקן אף אמרה לו: "אתה אומר שאני מושחתת? אני אומר שכל מה שעשיתי - למדתי ממך".

בבוקר שלאחר מכן, בנה של זקן כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "אני לא בחרתי לשמור על זכות השתיקה. אז אחרי תקופה ארוכה אני רוצה לפרוק את מה שעל לבי ואתחיל ב'תתבייש לך, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט'. המשך יבוא". היום הגיע ההמשך.