בן זוגו לשעבר של עד המדינה: "חגי לא הרוצח, העד הסתיר דברים"

פרשת הרצח בברנוער ממשיכה להסתעף: מי שהיה האיש הכי קרוב לעד המדינה ועמד לצידו לאורך כל הדרך, מטיל היום ספק באמינות גרסתו. "אף אחד לא חושב שחגי פליסיאן ביצע את הרצח" סיפר, והדגיש כי ניתק עמו את הקשר. מקורבי העד: "הוא מחפש נקמה, דבריו משוללים כל יסוד"

לאחר שתמך בו לכל אורך הדרך, התראיין, צידד בדבריו והיה אחד האנשים הכי קרובים אליו - בן זוגו לשעבר של עד המדינה אומר היום (ד') כי לכל אורך הדרך ידע בתוך תוכו שחברו הטוב לא אמין ומסלף עובדות. בריאיון לחדשות 2 Online, סיפר: "אני לא יודע בדיוק מה היה שם באמת, אבל זה הגיוני שזה יהיה ככה. תמיד היה נראה שיש לו מה להסתיר. הוא היה כזה מסתורי, תמיד הוא התנהג כמי שהיה לו מה להסתיר בקשר לסיפור".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יצוין, כי לאחרונה נותק הקשר בין עד המדינה לבן זוגו לשעבר, לאחר שלטענת האחרון הוא פגע בו והיה לא אמין כלפיו: "אין לי מה לדבר איתו, לי אישית הוא עשה קטע שמראה לי כמה הוא לא אמין". לאחר שבמשך כל התקופה אמר בן הזוג כי חגי למיטב ידיעתו פליסיאן הוא הרוצח, הפתיע היום כשהכריז: "אף אחד לא חושב שזה חגי (הרוצח) בשום מקום. אנשים בכנות לא חושבים שחגי הוא הרוצח".

מקורבי עד המדינה מסרו בתגובה כי "בן הזוג מונע מאינטרסים אישיים ומחפש כעת נקמה בעד המדינה ולכן דבריו משוללים כל יסוד".

בן הזוג בריאיון קודם לחדשות 2: "העד הקריב הרבה בגלל הסיפור הזה"

בריאיון לחדשות 2 בעבר אמר בן הזוג: "הוא הקריב הרבה בגלל הסיפור הזה. זה סיפור שבגללו הוא נאלץ להשאיר את כל החיים שלו מאחוריו". במקביל, מחר יובא להארכת מעצרו בבית משפט השלום בת"א עד המדינה, שנעצר הבוקר לאחר שלפי הפרקליטות והמשטרה התקבל מידע חדש אודות הרצח. דקות לפני מעצרו אמר העד: "עדותי אמינה, חגי הוא הרוצח בברנוער".

מקורביו טוענים כי מעצרו הגיע בשל דרישתו לשנות את תנאי ההסכם שלו, שכן לדבריו קיבל מעט מדי כסף מהמדינה, ולא ניתן לו הזכות להיוועץ עם עורך דין בעת חתימת ההסכם.