ביהמ"ש הרשיע צעירה בגניבת הטלפון הסלולרי של חברתה המתה

ביולי האחרון נפטרה במפתיע נוי כהן ז"ל, וחבריה ומכריה התאספו בביתה כדי לנחם את הוריה האבלים. אלא שבמהלך השבעה, אחת מחברותיה של נוי נטלה לידיה את המכשיר הסלולרי של נוי ז"ל ובו כל הזכרונות שלה. בית משפט השלום בפתח תקווה הרשיע אותה בסוף השבוע האחרון בעבירות של גניבה והחזקת רכוש החשוד כגנוב

נוי כהן ז"ל (פייסבוק)

החברה הורשעה בגניבה מחברתה המתה: בית משפט השלום בפתח תקווה הרשיע בסוף השבוע נערה מאחד היישובים באזור השרון בעבירות בהן גניבה- זאת לאחר שנטלה לידיה את הטלפון הסלולרי של נוי כהן ז"ל, חברתה הטובה שנפטרה ביולי האחרון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהחלטתו קבע השופט עמי קובו כי הצעירה עברה עבירה של גניבה, החזקת רכוש החשוד כגנוב והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. אמה הורשעה אף היא בסעיף האחרון ובקבלת נכס שהושג בעוון.

ביולי האחרון, גנבה הנאשמת את מכשיר הטלפון של כהן ז"ל, מסוג אייפון 5, ובו כל התמונות והזיכרונות שלה במהלך ימי השבעה. שוטרי תחנת ראש העין עצרו אותה בזמן שהגיעה לנחם את ההורים השכולים.

חשד: גנבה את הסלולר בשבעה. ארכיון (AP)


על פי כתב האישום, היא הגיעה לנחם את בני משפחתה של חברתה ובזמן שלא הבחינו גנבה את מכשיר הטלפון שלה, ובו הזיכרונות והתמונות האחרונות שצילמה. יחד עמה עוכבו לחקירה גם הוריה, בשנות ה-40 וה-50 לחייהם, בחשד שידעו לכאורה על מעשי בתם. בביתם נמצאו תעודות זהות גנובות וכרטיס אשראי החשודים כגנובים.