אישום: המורה שצילם תלמידות מתפשטות, מציצן סדרתי

כתב אישום הוגש נגד המורה שצילם את תלמידותיו ללא ידיעתן בכיתה, בשעה שהחליפו בגדים. בנוסף, הוא מואשם שצילם 34 נשים ללא ידיעתן בשירותים, תיעד את שכניו מקיימים יחסי מין וגם החזיק ברשותו חומר פדופילי

המורה בבית המשפט (חדשות 2)

כתב האישום שהוגש היום (ב') לבית משפט השלום בראשון לציון נגד המורה לספורט, שנעצר בחשד שצילם את תלמידותיו מחליפות בגדים, מתאר עוד שורה ארוכה של מעשי מציצנות ותיעוד של אנשים במצבים אינטימיים. המורה, בן 42 ממודיעין, הואשם בביצוע מעשה מגונה, בניסיון למעשה מגונה, בעבירות צילום אדם ברשות היחיד ובהחזקת פרסומי תועבה ובהם דמויות של קטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, המורה לימד במגמת הספורט בתיכון במרכז הארץ והציע לתלמידותיו, בנות 17, להחליף בגדים בכיתה לפני השיעור, תוך שהוא מבטיח לשמור על הדלת כדי שאיש לא יציץ להן. אלא, שהוא הפעיל את המצלמה בטלפון הנייד שלו, השאיר את המכשיר בכיתה במצב מאונך, ויצא משם.

בעקבות תלונת התלמידות, נפתחה נגד המורה חקירת משטרה, שבה התגלו פרטים חדשים שנחשפים בכתב האישום. המורה מואשם גם כי צילם את שכנתו בעירום ללא ידיעתה וצילם זוג שכנים נוסף מקיים יחסי מין.

בנוסף, על פי האישומים, בשנים האחרונות הוא נהג להסתתר בשירותי נשים ולצלם אותן בעת שעשו את צרכיהן. ברשותו נתפסו תמונות של לא פחות מ-34 נשים.

כאשר ערכו השוטרים חיפוש במחשבו של המורה לספורט הם מצאו חומרים פדופיליים, כשבין היתר התגלו תמונות וסרטון בו נראים ילדים מקיימים יחסי מין.