מסתמן: אייל גולן יעיד נגד אביו

על אף שהתיק נגדו נסגר עקב חוסר בראיות מספיקות, אייל גולן צפוי לשמש כעד תביעה במשפט נגד אביו, דני ביטון. בבית המשפט יעידו שורה ארוכה של צעירות וקטינות, שיספרו על קיום יחסי מין עם האב ובמקרה בודד גם עם הזמר עצמו

יעיד נגד אביו. גולן וביטון (שרון רביבו, mako)

למרות שהיום (ד') הודיעה הפרקליטות כי התיק נגד אייל גולן ייסגר, הפרשה, כפי הנראה, הפרשה עוד רחוקה מסיום. הזמר המפורסם צפוי לשמש כעד תביעה נגד אביו וחבריו במסגרת המשפט העומד להתנהל נגדם בגין בעילת קטינות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לבית המשפט גם יגיעו שורה ארוכה של בנות, מקצתן קטינות, שיספרו על יחסי המין שקיימו עם אביו של גולן, דני ביטון, ובמקרה אחד גם עם הזמר עצמו. בפרקליטות ביקשו להבהיר כי הסמיכות בין ההחלטות בעניינו, לבין פרסום הודעתו המוקלטת של אייל גולן אתמול - היא מקרית לחלוטין.

ההחלטה על סגירת התיק נגד הזמר אינה חדשה, והתקבלה בפרקליטות המדינה כבר לפני זמן רב. מדובר בהחלטה שקדמה לה תמימות דעים, בין המשטרה לפרקליטות. יש להדגיש כי התיק נסגר בשל היעדר ראיות מספיקות ולא בגין חוסר אשמה.

פרקליטיו של גולן, עורכי הדין רונן רוזנבלום ומיטל דנינו, מתכוונים בימים הקרובים להגיש ערר על עילת סגירת התיק. לגולן חשוב שיימצא כי הוא לא אשם בתיק וכי שמו לא הוצא מהפרשה רק בעקבות חוסר בראיות מספיקות.