משפטו של ראש עיריית רמת השרון נעצר

עד היום התנהל משפטו של ראש עיריית רמת השרון יצחק רוכברגר, שנאשם בעבירות של מרמה והפרת אמונים, בקצב מואץ, אך החלטה חריגה של בית המשפט קובעת כי ההליכים נגדו ייעצרו – לאחר שחומר משמעותי לא הועבר לידי פרקליטו

ההליכים נעצרו. יצחק רוכברגר (חדשות 2)

בהחלטה חריגה הודיע בית המשפט על הפסקת משפטו של ראש עיריית רמת השרון יצחק הוכברגר עד להודעה חדשה - זאת לאחר שהפרקליטות לא העבירה חומר חקירה משמעותי לידי עורך דינו של הוכברגר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

משפטו של ראש העיר, שנאשם בין היתר בעבירות של מרמה והפרת אמונים, היה אמור להסתיים כבר בסוף השבוע הנוכחי, אך טענות שהציג עורך הדין ליאור אפשטיין בבית המשפט עצרו את ההליך.

אפשטיין טען כי הפרקליטות לא מסרה לו חומר משמעותי, שכולל בין היתר את עדותו הראשונה של רוכברגר במשטרה. לאחר שהפרקליטות התבקשה לבדוק את הטענות, הודתה הפרקליטה בפרטים וטענה כי מדובר בתקלה.

השופט עידו דרויאן קבע כי מדובר בתקלה ש"אינה פעוטת ערך" והוסיף כי "האחריות רובצת על כתפי הרשות החוקרת", ועקב כך החליט לעצור את המשך המשפט.

בסוף אוקטובר האחרון, שבוע לאחר שנבחר לכהונה נוספת בראשות עיריית השרון, הודיע רוכברגר על יציאה לחופשה בעקבות המשפט המתנהל נגדו. "הנאשם בחר להכריז על נבצרותו הזמנית מתפקידו הציבורי כדי שיוכל להתפנות רק למשפט", אמר עורך דינו ליאור אפשטיין בפתח משפטו בבית משפט השלום בתל אביב.