שנה וחצי בכלא למאהבת שסחטה גבר עד שהתאבד

רחל-יסמין נגר-לב, שניהלה רומן עם בעל מוסך בת"א החלה לסחוט ממנו כספים רבים. היא איימה עליו שאם לא יעביר לה מליון שקלים, היא תספר לאשתו על הרומן שהתנהל ביניהם. הוא לא עמד בלחץ - ושם קץ לחייו

סחטה את המאהב - ותיכנס לבית הסוהר: בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום 18 חודשי מאסר על יסמין רחל נגר-לב, אישה שקיימה מערכת יחסים רומנטית עם גבר נשוי לפני כשנתיים - ובהמשך סחטה ממנו סכומי כסף גדולים. היחסים הסתיימו בטרגדיה כשהגבר התאבד מרוב ייאוש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשנים 2010-2011 קיימה נגר-לב קשר רומנטי עם הגבר, נשוי ואב לילדים שהיה בעלי מוסך בתל אביב. בסוף שנת 2011, תוך שהם מסתירים את היחסים ביניהם מאשתו של הגבר, הסתיים הרומן ביניהם. אלא שזמן קצר לאחר מכן, נגר-לב יצרה שוב קשר עם האדם איתו ניהלה רומן - רק שהפעם המטרה לא הייתה אהבה, אלא כסף.

נגר-לב החלה לדרוש ממנו בעת פגישות במקום עבודתו וגם בטלפון להעביר לה סכום של לא פחות ממיליון שקלים שיחולקו ל-20 המחאות על סך 50 אלף שקלים כל אחת. היא איימה עליו שאם לא יעביר לה את הכספים, היא תגלה לרעייתו על הרומן שהתנהל ביניהם.

כתוצאה מהאיומים, מסר עובדו של הגבר בשמו לנאשמת סכום של כאלף שקלים במזומן, וכעבור מספר ימים נתן לה שתי המחאות נוספות על סך 10,000 ו-9,000 שקלים. גם לאחר תשלום הכספים הללו, היא המשיכה לסחוט אותו ודרשה סכום של מיליון שקלים.

הסחיטות נמשכו - והגבר שם קץ לחייו

באותו שלב, טען הגבר שאם היא לא תפסיק לסחוט אותו - הוא ישים קץ לחייו. אלא שהסחיטות נמשכו. בינואר 2012 התלונן הגבר במשטרה על כך שהמאהבת לשעבר סוחטת אותו. שבועיים לאחר מכן, הוא מימש את איומו - ותלה את עצמו במוסך שבבעלותו.

בכתב האישום המקורי שהוגש נגדה, היא הואשמה לא רק בסחיטה באיומים אלא גם בהריגה, זאת לאחר שהתביעה טענה שהמנוח התאבד כתוצאה ממעשי הסחיטה של נגר-לב. אלא שבכתב אישום מתוקן שהוגש, הושמט סעיף האישום בהריגה על ידי התביעה עצמה - והיא הואשמה רק בסעיף של סחיטה באיומים, בגינה תרצה 18 חודשי מאסר בפועל.