יצחק אברג'יל בדרך לארץ, המשטרה בכוננות

ראש ארגון הפשע יצחק אברג'יל, שהורשע ונכלא בארצות הברית, יועבר היום לישראל על מנת לרצות את יתרת מאסרו. בשב"ס חוששים כי גורמים שונים ינסו לפגוע בחייו של אברג'יל, ובמשטרה נערכים לאפשרות כי ינסה להפעיל מחדש את אנשיו מתוך הכלא הישראלי

חשש שישוב להפעיל את אנשיו. אברג'יל (משטרת ישראל)

יצחק אברג'יל, ראש ארגון הפשע, בדרכו חזרה לישראל: אברג'יל, שנגזרו עליו שמונה וחצי שנות מאסר בארה"ב, ירצה בישראל את יתרת עונשו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה חוששים לשובו של אברג'יל, מכיוון שמהכלא הישראלי הוא יוכל לשוב ולהפעיל את אנשיו, על מנת להחזיר לעצמו את המעמד של אחד מבכירי העבריינים. במהלך שהותו בארצות הברית, רבים מאנשי ארגון הפשע שלו עברו לארגוני פשיעה אחרים. גם בשירות בתי הסוהר חוששים מהעברתו של ראש ארגון הפשע, מכיוון שקיימת אפשרות שגורמים שונים ינסו לפגוע בו.  

שלושה סוהרים של יחידת נחשון בשב"ס יצאו לניו יורק, על מנת לקבל את אברג'יל מידי ה-FBI ולהעביר אותו בבטחה לישראל. לאחר שינחת בנמל התעופה בן גוריון, יובל אברג'יל תחת אבטחה כבדה להמשך ריצוי העונש באגף ההפרדה באחד מבתי הסוהר. אברג'יל ינחת בטיסת "אל על" 002 מניו יורק.

אברג'יל נידון לשמונה שנות מאסר וחצי, לאחר שהורשע בארצות הברית בעבירות של סמים וקשירת קשר לביצוע רצח. פרקליטו של אברג'יל, שרון נהרי, מתכוון לבקש בקרוב מוועדת השחרורים של שרות בתי הסוהר לקצר בשליש את תקופת המאסר של אברג'יל, שכן נותרו לו רק עוד שלוש שנים. אם הבקשה תאושר, אברג'יל ישוחרר מיד לאחר מכן לחופשי.