10 שנות מאסר לאב שניסה להמית את אשתו וילדיו בגז

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר 10 שנות מאסר על גבר שהואשם בניסיון לרצוח את בני משפחתו, בהם תינוק בן 9 חודשים בעזרת גז. הוא ביצע את המעשה כשחזר מתפילה, חתך את צינור הגז בבית, סגר את החלונות ויצא לישיבה. האישה הריחה את הריח ומנעה אסון. האיש הורשע בהסדר טיעון בחבלה בכוונה מחמירה בלבד

הפיץ גז וסגר חלונות. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר היום (ד') 10 שנות מאסר על גבר שהואשם בניסיון לרצוח את אשתו וילדיו ע"י הפצת גז בבית המשפחה. הוא הורשע במסגרת הסדר טיעון בחבלה בכוונה מחמירה בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בספטמבר 2012 גמלה בלבו של האיש החלטה להרוג את אשתו וארבעת ילדיו הקטנים בני שבע, שש, שנתיים ו-9 חודשים.

סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר הגיע הנאשם לביתו לאחר שחזר מתפילה. בשעה שאשתו וילדיו ישנו במיטותיהם, סגר האב את חלונות הבית, חתך את צינור הגז של תנור האפייה באמצעות סכין ויצא מהבית ונסע לישיבה בה עבד.

כשעה לאחר מכן, התעוררה אשתו מריח הגז החריף שהתפזר ברחבי הבית, סגרה את הברז ואווררה את המקום. לאחר המקרה, האיש נעצר ונחקר.

מבדיקה שנערכה על ידי הפסיכיאטר עלה כי האב סבל בעבר מהפרעה דו קוטבית, אך ממצאי הבדיקה העלו כי לא נמצאו סימנים פסיכוטיים בהתנהגותו ולכן הוא כשיר לעמוד לדין.

במסגרת הסדר הטיעון עמו, הוא הודה במיוחס לו, לקח אחריות למעשה וטען כי מעשיו נבעו מ"אי שפיות". בגזר הדין קבעו השופטים כי "אכן אין מנוס מלהרחיק את הנאשם מהציבור כדי למנוע נזק נוסף".