בגלל מבט: הוכה קשות במועדון

כתב אישום חמור הוגש נגד שלושה צעירים מנצרת עילית, החשודים כי הכו אדם באכזריות וגרמו לו לחבלות קשות, והכל – בגלל מבט אחד. צפו בתיעוד התקרית האלימה

זה קרה לפני כשבועיים, במהלך מסיבת יום הולדת במועדון בנצרת עילית. מה שהתחיל במבט בתוך המועדון, נמשך באלימות קשה מחוצה לו. בתיעוד ניתן לראות את המותקף רץ לעבר הנאשמים, ואז אחד מהם תוקף אותו. גם כשהמותקף עמד וגם כשהוא מעד - בעט אחד הנאשמים בו ובחברתו שוב ושוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המתלונן היה שיכור, הוא בא לתקוף, הוא רץ לעברם, הוא נתן מכות אגרוף לבחורות שהיו במקום. הם בסך הכל התגוננו", אמר עו"ד יהלי שפרלינג, פרקליטם של הנאשמים. "החלק העיקרי של הקטטה בכלל לא היה בנוכחותם. אין להם יד ורגל באירוע הזה".

"הם אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי"

שלוש דקות לאחר התקיפה, הקורבן נותר מוטל על הרצפה, ושלושת התוקפים המשיכו לתקוף בברוטליות. מאוחר יותר, הקורבן אושפז בבית החולים עם חבלות בכל הגוף.

אך פרקליטם של הנאשמים, עו"ד שפרלינג, ממשיך לטעון לחפותם: "הם שלושה אנשים נורמטיביים ללא עבר פלילי, אנשי עסקים שמעולם לא הסתבכו עם החוק". ואכן, שלושת הנאשמים מכחישים את כל מה שמיוחס להם למרות התיעוד.

באחרונה הוגש כתב אישום חמור נגד שלושת התוקפים, הכולל בין היתר חבלה בכוונה מחמירה ופציעה בנסיבות מחמירות. העונש בגין העבירות האלו עשוי להגיע למאסר של עד 20 שנה.