ביקש לערוך חתונה בכלא כדי לחסוך עלויות

בעוד זוגות רבים נאלצים לשאת בהוצאות הגבוהות הכרוכות בקיום חתונה, אסיר המרצה 25 חודשי מאסר ניסה לחתוך בהוצאות ועתר לבית המשפט בבקשה לערוך את הטקס בין כתלי בית הכלא. השופט סירב ונימק: "הוא לא מהווה סיכון ביטחוני גבוה ולא קיים חשש שיברח"

חתונה בין הסורגים? (חדשות 2)

יוקר המחייה מורגש גם בין הסורגים: בית המשפט המחוזי בחיפה דחה את בקשתו של אסיר להינשא בין כתלי הכלא, כדי לחסוך בעלויות. הנימוק: הוא לא מהווה סיכון ביטחוני גבוה ולא קיים חשש שיברח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גדעון זוהר, המרצה עונש מאסר של 25 חודשים, עתר לבית המשפט בבקשה לאשר לו לקיים את חתונתו בתוך בית הכלא. זוהר, נימק את בקשתו מהסיבה שמוכרת לזוגות רבים המבקשים לבוא בברית הנישואים - ההוצאות הנלוות.

בעתירה שהגיש זוהר, הוא טען שהוא מבקש לקיים את אחד הטקסים החשובים בחייו בבית הכלא כדי לחסוך בעלויות. אלא שבית המשפט החליט שלא להיענות לבקשתו והסביר כי הוא אינו עומד בקריטריונים לעריכת חתונה בבית הכלא.

"לא עומד בקריטריונים לחתונה בכלא", ארכיו (רויטרס)

בבית המשפט הסבירו כי אישור לקיים את טקס החתונה בבית הסוהר ניתן רק כשמדובר באסיר המהווה סיכון ביטחוני גבוה, או לחילופין כאשר קיים חשש שיברח. "בצד התקווה שנישואיו אולי ישנו את דפוסי התנהגותו של העותר, שב"ס אינו חלופה לאולמות שמחה", כתב השופט רון שפירא בהכרעת הדין.