תיעוד: איומים, מכות והשפלות - לעין המצלמה

צעירה חרדית ושניים מידידיה נאשמים שהתעללו בצעיר חרדי במשך שעות ארוכות כדי להוציא ממנו כסף, בעוד הצעירה מתעדת את המעשה. בתמונות הקשות נראים שני הגברים מאיימים על הצעיר, צועקים עליו, משפילים אותו מכים אותו. נגד השלושה הוגש כתב אישום חמור

שלושה צעירים - בחורה חרדית ושניים מידידיה - מואשמים שסחטו באיומים צעיר חרדי. הערב (רביעי) פורסמו במהדורה המרכזית התמונות מהאירוע הקשה, שתועד מתחילתו ועד סופו בידי הצעירה. בשבוע שעבר הוגש כתב אישום חמור נגד השלושה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד נראים השלושה כשהם מובילים את הצעיר תחת איומים לדירה, שם היכו והשפילו אותו כדי לסחוט ממנו כסף. הצעירה ככל הנראה בדתה סיפור על כך שהצעיר ביצע בה עבירת מין. יחד עם שני חבריה אילצו אותו באיומי אקדח-דמה להיכנס לדירה, ושם במשך שעות איימו עליו, הכו אותו, צילמו אותו באופן מביך ודרשו ממנו עשרות אלפי שקלים. אחד הנאשמים, עורך דין במקצועו, חבש על פניו כובע גרב.

הסיוט הזה נמשך שעות, תוך שהשלושה מאיימים על הצעיר כי יזריקו לגופו חומר קטלני. לאחר מכן צילמו אותו כשהוא מחזיק שלט שעליו נכתב: "אני בחור חרדי, אנס וסוטה שמחפש שידוך". אחרי שעות של איומים ואלימות ניסה הצעיר להימלט תוך שהוא צועק, "משטרה, משטרה, אונסים אותי". בתגובה, תקפו אותו הנאשמים וריססו לעברו גז מדמיע. שכנים ששמעו את זעקותיו חילצו אותו מהדירה.

עורך הדין ירון פורר, המייצג את הנאשמת, אמר בתגובה כי "מרשתי לא יזמה את האירוע בכללותו, היא נגררה אחרי האחרים. יש להדגיש שהיא לא הפעילה שום לחץ פיזי, לא הכתה ולא פעלה באלימות כלפי המתלונן". כתב האישום מייחס לשלושה סחיטה באיומים, כליאת שווא ותקיפה.