אישום: אנסו יחד נערה בת 12

הפרקליטות הגישה כתבי אישום נגד 11 קטינים מאזור המרכז בגין עבירות מין חמורות בנערה בת 12. על פי כתב האישום, הנערים ניצלו את הנערה ללא הסכמתה, תוך שהם מודעים לגילה ולמצבה הנפשי הבעייתי

אישום: אנסו יחד נערה בת 12 (דניאל נחמיה, חדשות 2)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד 11 קטינים בגילאי 16-12 בגין עבירות מין ואונס בקטינה בת 12 ממרכז הארץ. על פי כתב האישום, הנערים ביצעו בנערה את העבירות המיוחסות להם בכמה מפגשים. במהלך החקירה נעצרו כ-20 נערים בחשד שהיו מעורבים במעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באחד המקרים נאנסה הנערה בשטח בית הספר. לקטינים מיוחסות גם עבירות מין חמורות בהן מעשי סדום ומעשים מגונים. על פי כתב האישום, האונס בוצע בחדר בבית ספר באזור המרכז בשעות אחר הצהריים.

יתר המפגשים אירעו במהלך חודש דצמבר האחרון. בכתב האישום יוחסו לקטינים מפגשים במספר הזדמנויות עם הנערה במקומות ציבוריים, חניונים ודירות. במהלך המפגשים ביצעו הנאשמים במתלוננת על פי החשד עבירות מין חמורות בזה אחר זה, כל אחד לחוד ובחלק מהמקרים גם ביחד. את המעשים ביצעו תוך שהם מודעים לגילה, לחוסר הסכמתה, ותוך ניצול מצבה שמנע ממנה להביע הסכמה חופשית.

באחד המקרים הנערים תקפו את הנערה בביתו של אחד החשודים. במקרה אחר, אחד הנאשמים הביא את הקטינה כמתנה ליום ההולדת של אחיו הצעיר. הדיון עצמו מתקיים בדלתיים סגורות בשל גילם הצעיר של המעורבים במקרה הקשה.