פרשת קופר: הסדר טיעון לרופאה המרדימה

ד"ר מריה זקוטסקי צפויה להודות בשבוע הבא בכך בעבירה של פזיזות ורשלנות, לאחר שנחשדה כי נתנה לשמעון קופר סם הרדמה קטלני, שבאמצעותו, כך הוא מואשם, רצח את אשתו השנייה. העונש שיושת עליה צפוי לעמוד על מספר חודשי עבודות שירות

חתמה על הסדר טיעון. זקוטסקי (חדשות 2)

עוד התפתחות בפרשת שמעון קופר ורצח שתי נשותיו: הערב (ה') דווח במהדורה המרכזית כי הפרקליטות חתמה על הסדר טיעון עם הרופאה המרדימה ד"ר מריה זקוטסקי, שהייתה בת זוגו לשעבר של קופר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשבוע הבא צפויה זקוטסקי להודות בעבירה של פזיזות ורשלנות בעת שהעבירה סם מסוכן לאדם שאינו מורשה. העונש שיושת עליה צפוי להיות ריצוי של כמה חודשי עבודות שירות.

פרקליטה של ד"ר זקוטסקי, עו"ד דוד יפתח, אמר כי מרשתו "לא תלך לבית סוהר ואני שמח על כך מאוד, משום שהפרקליטות השתכנעה שכל מה שעשתה היה בגלל שהיא עוד קורבן בשרשרת הקורבנות של שמעון קופר".

במשטרה שקלו להאשימה ברצח

בחודש מאי דווח כי ד"ר זקוטסקי, שסיפקה לקופר את הסם הקטלני, לא תואשם במעורבות ברצח. בתחילה נחשדה בכך שהייתה מעורבת ברצח אשתו של קופר, ג'ני מור חיים. לאחר מעצרה הודיעה הפרקליטות על הגשת אישום נגדה בגין גרימת מוות ברשלנות.

לאחר מכן הצליח סנגורה עו"ד דוד יפתח, לשכנע את הפרקליטות כי סעיף זה יגרום לה עוול גדול מאוד. הפרקליטות חזרה בה מכוונתה להאשימה בסעיף לעיל והוא שונה ל"מתן תרופה שיכולה לסכן ברשלנות וגניבת תרופה".

בתחילה, שקלו במשטרה להמליץ להעמיד אותה לדין באשמת רצח בשל שיתוף הפעולה עם קופר, אך השתכנעו כי זקוטסקי הייתה גם היא קורבן של שמעון קופר.