אישום: השוטר ביצע מעשה מגונה בנחקרת שנאנסה בעברה

ג'ריס באסל, חוקר בתחנת זבולון במרחב חוף, מואשם שנישק בכוח, הטריד ונגע באיבר מינה של חשודה שחקר. במהלך החקירה הוא סגר את הדלת, נגע בה בניגוד לרצונה - וביקש ממנה לקיים עמו יחסי מין, זאת למרות שסיפרה לו שנפלה בעבר קורבן לאונס

השוטר ביצע מעשה מגונה בנחקרת. אילוסטרציה (חדשות 2)

החוקר הטריד את הנחקרת: המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה היום (ד') לבית המשפט השלום בחיפה כתב אישום נגד ג'ריס באסל, חוקר בתחנת זבולון במרחב חוף בגין עבירות של מעשה מגונה, מרמה והפרת אמונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, באסל וחוקר נוסף חקרו חשודה בהונאה באמצעות כרטיסי חיוב. לאחר שהחוקר השני שהיה עם באסל בחדר החקירות יצא ממנו, הוא סגר את דלת החדר והחל להחמיא לנחקרת. כעבור זמן קצר, התקרב אליה - ונישק אותה בפיה בניגוד לרצונה.

באסל מואשם שנישק אותה בכוח למרות שסיפרה לו כי נפלה בעבר קורבן למעשה אונס, ולמרות שבן משפחתה המתין לחקירה שלו מחוץ לחדר בזמן המעשה. הנחקרת החלה לבכות וניסתה לגרום לשוטר לחדול ממעשיו. הוא הפסיק רק בשל רעש שנשמע מחוץ לחדר, ומיד לאחר מכן עצר את החקירה.

השוטר ביקש לקיים יחסי מין 'מהירים' בחדר החקירות

לאחר חקירת בן משפחתה, הורה באסל לנחקרת להיכנס שוב לחדר החקירות וסגר את הדלת בשנית. על פי כתב האישום נגדו, לאחר שהודיע באסל לחשודה כי היא משוחררת, הוא החל שוב לנשקה על שפתיה בניגוד לרצונה, נגע בה בכל חלקי גופה, הניח את ידו על איבר מינה והניח את ידה על איבר מינו.

הנחקרת נרתעה ממעשיו וביקשה ממנו לחדול, תוך שהוא מבהיר לה כי יוכלו לקיים יחסי מין במהירות. רק לאחר שאמרה לו כי בן משפחתה נמצא מחוץ לדלת ועלול לשמוע את הרעשים ולהיכנס לחדר החקירות, חדל באסל ממעשיו.

וזה לא נגמר כאן. בימים שלאחר המעשה, כך על פי כתב האישום, התקשר באסל לנחקרת פעמים רבות וכשענתה לשיחה אמר לה כי הוא מתגעגע אליה והפציר בה להיפגש עמו. היא לא הסכימה להיפגש עמו, אך נתקלה בו באקראי ברחוב מספר ימים לאחר מכן, וכשראה אותה המשיך בהפצרותיו. כשהאישה סירבה שוב, חיבק אותה ונישק את לחיה בניגוד לרצונה.