מצית רכבו של ראש עיריית חדרה לשעבר יישלח למאסר

בית המשפט שלח היום את תושב חדרה, שהצית את מכוניתו של ראש העיר לשעבר, ל-3 וחצי שנים בכלא. יחד עם גיסו, הציתו השניים גם את מחסני העירייה שם אוחסנו מיצגי עדלאידע שהוכנו לפורים

הצית רכב ראש העיר חדרה - וייאסר (שלמוני גבאי)

רק בגלל סכסוך על דוח חניה: שלוש וחצי שנות מאסר נגזרו היום (ג') בבית המשפט המחוזי בחיפה על אריה האס, תושב חדרה בן 30, שהורשע בהצתת מכוניתו של ראש העירייה לשעבר חיים אביטן בחודש פברואר. האס גם הורשע בהצתת מחסני העירייה, שם אוחסנו מיצגי עדלאידע שהוכנו לרגל חג הפורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, במהלך אותו חודש קיבל האס דוח חניה מפקח של עיריית חדרה על סך 250 שקלים. בין השניים התפתחו דין ודברים, שבמהלכם קילל האס את הפקח. בעקבות קבלת הדוח, זעם האס על עיריית חדרה ולכן החליט יחד עם גיסו להצית את מחסן העירייה ואת רכבו של אביטן.

בערב 19.2.2013, נפגשו השניים ליד מחסן העירייה באזור התעשייה בחדרה, פרצו עליו ושפכו חומר דליק על מיצגי החג. לאחר מכן הציתו את המיצגים ואת המחסן כולו. בעקבות ההצתה נגרם נזק רב למחסן, והמיצגים נשרפו כליל.

לאחר הצתת המחסן, נסעו האס וגיסו לביתו של ראש העירייה דאז. בכליהם של השניים היה בקבוק שהכיל חומר דליק. בזמן שהאס שפך את החומר על מכוניתו של אביטן, גיסו אבטח את האזור. בהמשך הצית האס את המכונית, שנשרפה כליל.