הנהג דרס אם ובנה - לעיני המצלמות

כך נראית דריסה לעין מצלמות האבטחה: נהג ג'יפ נסע במעבר חצייה ופגע באם ובנה שחצו את הכביש. הבן היחיד נהרג בתאונה, והאם נפצעה קשה. אביו של הילד: "הוא הרס את הבית, אני רוצה שהוא יישב בפנים כל החיים". פרקליטו של הנהג הפוגע: "אלו עשר שניות ששינו את חייו - מתוך אינסטינקט הוא הרים את הרגל מהגז"

נהג ג'יפ בן 22 מעפולה פגע באם ובנה בשעה שחצו מעבר חצייה בחודש ספטמבר האחרון. הילד, בן ה-5 נלכד מתחת לגלגלי המכונית ונדרס למוות. האם נפצעה קשה. מצלמות האבטחה שהיו בצומת תיעדו את התאונה הקשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האם הפצועה חילצה את בנה בן ה-5 מתחת לגלגלי הרכב, אך למרות מאמצי ההחייאה, מותו של הילד, עומאר, נקבע בבית החולים. עיסאם ספדי, אביו של הילד שנדרס, עדיין מתקשה לעכל את גודל האסון: "הוא הרס את הבית, מאז שהלך הילד אין לי חשק לעבוד. אני רוצה שכל החיים שלו הוא יהיה בפנים, שאחרים ילמדו. אלו אנשים על הכביש, לא חיות".

פרקליטו של הנהג, עו"ד יוסף יעקובי, אמר בתגובה לראיות ממצלמות האבטחה: "בסרטון רואים שיניב הגיע למעבר החצייה, ועצר כדי לאפשר מעבר של הולכת רגל. יניב כנראה ליווה אותה במבטו שמאלה ומתוך אינסטינקט הרים את הרגל מהגז אחרי שהיא סיימה לחצות ולא שם לב, כנראה, שהולכת רגל נוספת עם ילד החלה לחצות את הכביש".

"הוא היה כל החיים שלי"

לאחרונה הוגש כתב אישום נגד אזולאי בגין גרימת מוות ברשלנות. "האירוע כולו ארך בערך עשר שניות, מהרגע שהוא הגיע למעבר ואפשר להולכת הרגל הראשונה לחצות, ועד הרגע שהוא הוציא את הילד מתחת לגלגלים. אלו עשר שניות ששינו את חייו של יניב", הוסיף עו"ד יעקובי.

בינתיים שום דבר לא ינחם את המשפחה מדבורייה, שאיבדה את בנה היחיד עומאר. "כל יום אני הולך אליו לבית הקברות, מבקר אותו כל יום - גשם או לא גשם. הוא היה כל החיים שלי, כל הלב שלי", אמר האב עיסאם. בשנים האחרונות הולכי הרגל מהווים כשליש מההרוגים בתאונות הדרכים בארץ, והתיעוד הזה מוכיח באיזו קלות הם נהרגים.