אישום: 4 גברים ביצעו מעשי סדום בקטינה

לבית משפט השלום באשקלון הוגש כתב אישום חמור נגד ארבעה גברים בגין ביצוע שורה של עבירות מין, בהן מעשי סדום ובעילה אסורה בהסכמה, בנערה בת 14 שהכירו באינטרנט. בבקשת הארכת המעצר נכתב: "בהתנהגותם הבזויה ומעוררת שאט נפש, הפכו המשיבים את הקטינה לכלי שרת בידיהם לסיפוק גחמותיהם המיניות"

פחות משבוע לאחר חשיפת פרשת האונס הקבוצתי שביצעו על פי החשד קבוצת נערים בילדה בת 12 - פרשה חמורה נוספת מגיעה לבית המשפט: הפרקליטות הגישה כתב אישום חמור בבית משפט השלום באשקלון נגד ארבעה גברים בני 28-47, בגין ביצוע מעשי סדום ובעילה אסורה בהסכמה בקטינה בת 14 שהכירו באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה כי ארבעת הגברים הכירו את הקטינה, כל אחד בנפרד, ברשת החברתית "מחוברים" ונהגו לשלוח לה תמונות עירום שלהם ותמונות בעלות אופי מיני. בהמשך אף שידלו אותה לשלוח תמונות וסרטונים בוטים שלה, וזאת על אף שידעו כי בעת ביצוע המעשים הייתה הנערה קטינה.

באחד המקרים הציג עצמו נאשם בן 37 בפני הקטינה כצעיר בן 19. השניים נפגשו בשש הזדמנויות שונות, שבהן אסף אותה הנאשם מבית הספר ולקח אותה לאתר בנייה מבודד, שם קיימו יחסי מין.

נאשם אחר, בן 47, נהג לקנות לקטינה מתנות שונות ואף אמר באחת השיחות עמה: "סיימתי קשר לא מזמן ולא מפריע לי אחת צעירה. אם את בוגרת, לא מפריע לי הגיל". הפרשה הקשה נחשפה לבסוף כשאמה של הקטינה מצאה את הטלפון הסלולרי שלה ובו ההתכתבויות הבוטות.

בבקשת הארכת המעצר של הארבעה נכתב: בהתנהגותם הבזויה ומעוררת שאט נפש, הפכו המשיבים את הקטינה לכלי שרת בידיהם לסיפוק גחמותיהם המיניות, תוך ניצול בוטה של פער הגילאים ותוך התעלמות מוחלטת מהיות הקורבן קטינה ומההשלכות העתידיות ההרסניות של מעשיהם על חייה של הקטינה ועל מצבה הנפשי".