"חיילים מכרו סמים במאות אלפי שקלים"

שני חיילים נחשדים שביצעו מאות עסקאות סמים במהלך השירות הצבאי שלהם. על פי החשד, הם מכרו "אצבעות" חשיש וכדורי ריטלין במאות אלפי שקלים. גם נגד שני חיילים שחשודים בקניית סמים משניהם הוגשו כתבי אישום בחשד לשימוש בסם

סחרו במאות אלפי שקלים. אילוסטרציה (חדשות 2)

לבית דין צבאי הוגשו השבוע כתבי אישום נגד שני חיילים המייחסים להם עבירה של סחר בקנביס וגם בכדורי ריטלין. שניהם חשודים בביצוע מאות עבירות של סחר בסמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לנאשם הראשון מייחס כתב האישום 160 סעיפי אישום, בחשד לביצוע מעל ל-300 עסקאות של סחר בסמים. הפרקליטות הצבאית טוענת כי החייל מכר אצבעות חשיש וגם כדורי ריטלין, האסורים לשימוש ללא מרשם רופא.

לנאשם השני, מייחס כתב האישום 98 סעיפי אישום, שכוללים בתוכם מעל ל-200 עסקאות של סחר בסמים. על פי המתואר בכתב האישום, את הוא ביצע את החילופים עצמם. החיילים מכרו כל אצבע חשיש ב-100 שקל, ובכתב האישום נטען כי היקף סכומי הכסף אשר התקבלו אצל הנאשמים נאמד בעשרות אלפי שקלים.

נגד חיילים נוספים שרכשו סמים משני החיילים הוגשו כתבי אישום בעבירות של שימוש בסם מסוכן ותיווך בסם. שני הנאשמים נעצרו בשל החשדות בעניינם, ומעצרם הוארך על ידי בית הדין הצבאי לאחר הגשת כתב אישום.