כתבי אישום בפרשת "משחקי חברה"

פרקליטות מחוז תל אביב מתכוונת להגיש כתבי אישום בכפוף לשימוע נגד אביו של הזמר דני ביטון, וצחי אסולין, מנהל חברת "ליאם הפקות" יחד עם שניים מחבריו הטובים של הזמר. לחדשות 2 נודע כי כתבי האישום יכללו סעיף של סרסרות בקטינות. נוסף על כך, נחקר חשוד נוסף בפרשה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה של קטינה

(חדשות 2)

פרקליטות מחוז תל אביב שלחה הבוקר (ב') מכתבים לארבעה חשודים בתיק "משחקי חברה", שבהם נכתב כי יוגש נגדם כתב אישום בכפוף לשימוע. הארבעה הם דני ביטון, אביו של אייל גולן, צחי אסולין, מנהל חברת "ליאם הפקות" ושניים מחבריו הטובים של הזמר. מוקדם יותר היום נחקר חשוד נוסף בפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בהודעת הפרקליטות לא צוין מהו הסעיף שיתורגם ויופיע בתוך כתב האישום, אך לחדשות 2 נודע כי אין מדובר בכתב אישום קל שיכלול עבירות דוגמת בעילה אסורה בהסכמה - אלא סרסרות בקטינות. השימוע עתיד להתקיים בתוך חודש.

ברקע הכוונה להגיש כתבי אישום נגד אביו של גולן ומקורביו, פורסם במהדורה המרכזית כי מקורב נוסף לזמר נחקר באזהרה במשך מספר שעות בחשד לבעילת קטינה. על פי החשד, מי שהכיר בין השניים היה אביו של גולן, דני ביטון. האיש שוחרר לביתו ועדיין לא ברור האם יוגש נגדו כתב אישום. ההערכה כעת היא שעדותו מחזקת את החשד לסרסרות בקטינות נגד ביטון. במשטרת מחוז תל אביב אישרו את הפרטים.

בחודש שעבר: אביו של גולן שוחרר

לאחר שבוע של חקירה משטרתית אינטנסיבית, שוחררו בחודש שעבר ביטון ונהגו של גולן צחי אסולין, שניים מהחשודים המרכזיים בפרשת "משחקי חברה", למעצר בית לתקופה של חודש ימים.

זמן קצר לאחר חשיפת פרשת הזמרים ומסיבות המין חשפה המשטרה כי מי שעומד במרכזה הוא אביו של אייל גולן, ולא הזמר עצמו. חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב העלו את החשד לפיו דני ביטון נהג לנהל ציד קטינות, בין השאר במהלך הופעותיו של בנו, אבל גם ברשת. על פי המשטרה, בין המעורבים בפרשה יש מי שכינו את ביטון "הקמב"ץ" - קצין המבצעים של מסיבות המין.

יחד עם ביטון נעצר גם אסולין, עובד בחברת "ליאם הפקות" של גולן. על פי המשטרה השניים חשודים בבעילה אסורה בהסכמה של קטינות, בהדחה לשימוש בסמים ובמעשה מגונה. באחד מדיוני הארכת מעצרם אמר השופט כי "מעיון בתיק החקירה עולה כי מדובר בעבירות חמורות. מבחינה מוסרית, השימוש בתמימותן של בנות קטינות המבקשות 'לגעת בזוהר', מהווה פגיעה חמורה באותן קטינות". לפני מספר ימים האריך בית המשפט את מעצרם של השניים, ובנוסף הוצא נגדם צו איסור יציאה מהארץ למשך 180 יום.