יבוטל כתב האישום נגד דוקר אחייניתו בת ה-7

כשבוע לאחר שהואשם בגרימת חבלה חמורה לאחייניתו, לאחר ששיסף את גרונה, יפסיק בית הדין את ההליכים המשפטיים נגד תושב נתניה. זאת, לאחר שחוות דעת פסיכיאטרית נוספת קבעה כי הוא אינו כשיר לעמוד לדין. עורך דינו: "מלכתחילה טענו שהוא צריך להיות בבית חולים ולא מאחורי סורג ובריח"

כתב האישום יבוטל. הפינוי מהזירה (חדשות 24)

נאשם בדקירת אחייניתו - ולא יעמוד לדין: כשבוע לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין גרימת חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, יופסקו מחר (ד') ההליכים המשפטיים נגד תושב נתניה בשנות ה-30 לחייו, שנעצר בגין דקירת אחייניתו בת ה-7. כך קבע הפסיכיאטר המחוזי, שהורה לאשפז את האיש בכפייה. העונש המקסימלי שלו היה צפוי, אם היה מורשע, עומד על 20 שנות מאסר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחוות דעת פסיכיאטרית שהתקבלה מוקדם יותר היום נקבע כי הנאשם אינו כשיר לעמוד לדין. משמעות הדבר היא שכתב האישום החמור שהוגש נגדו יבוטל באופן מיידי והוא יישלח לבית חולים פסיכיאטרי.

לפני כשבוע הואשם האיש בחבלה בכוונה מחמירה לאחרת שתקף את אחייניתו בת ה-7 ודקר אותה בצווארה. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז מרכז לבית המשפט המחוזי בלוד, לאחר שגמלה בליבו של הדוד ההחלטה לפגוע באחייניתו - הוא הצטייד בסכין חדה שנשא עמו כדי שתהיה לו זמינה.

הנאשם אסף את הילדה מביתה כדי לקחת אותה לטיול, כשבמקום זאת הוא הביא אותה לדירתו שבעיר ובזמן שצפתה בטלוויזיה בסלון שיסף את גרונה.

זירת האירוע (חדשות 24)

פרקליטו של האיש: "לא צריך להיות מאחורי סורג ובריח"

לאחר מכן, בזמן שהילדה מוטלת המומה ומדממת בדירה, פשט הנאשם את מכנסיו המגואלות בדם, חייג למגן דוד אדום ומסר דיווח שקרי, שלפיו הילדה נדקרה על ידי "אלמוני שברח מהמקום והותיר אותה בדירה הנעולה לבדה".

כוחות מד"א פינו את הילדה לבית החולים כשמצבה מוגדר קשה. מאוחר יותר הצליח הרופאים בבית החולים לניאדו לייצב את מצבה. בלשים של משטרת נתניה בראשות נצ"מ דורון תורג'מן שהגיעו לדירה, הבחינו כי מהאיש נודף ריח חריף של אלכוהול. בתום תשאול קצר הבינו כי הוא שעומד מאחורי המעשה ועצרו אותו במקום.

פרקליטו של האיש, עו"ד גיא עין צבי מהסנגוריה הציבורית, אמר לחדשות 2 Online: "מדובר באירוע טראגי קשה, אבל מלכתחילה טענו כי הוא לוקה בנפשו ואף אחד לא הקשיב. אנחנו שמחים על כך שהפסיכיאטר המחוזי קיבל את גרסתנו והמליץ שהוא צריך להיות מטופל ולא מאחורי סורג ובריח".