אישום: שיסף את גרונה של אחייניתו כשצפתה בטלוויזיה

תושב נתניה בן 38 הואשם בחבלה בכוונה מחמירה, לאחר שבשבוע שעבר לקח את אחייניתו בת ה-7 לביתו ושם דקר אותה בצוואר באמצעות סכין. על פי כתב האישום, לאחר התקיפה הוא התקשר למוקד מד"א, העביר דיווח שקרי על האירוע ואז נמלט מהמקום

הדוד שמע קולות בראשו. זירת האירוע בנתניה (אברימי יאקב, חדשות 24)

אסף את אחייניתו מביתה, לקח אותה לדירתו - ובזמן שצפתה בטלוויזיה שיסף את גרונה. תושב נתניה בן 38 הואשם הבוקר (ג') בחבלה בכוונה מחמירה באחייניתו בת ה-7, לאחר שדקר אותה בצווארה בשבוע שעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי פרקליטות מחוז מרכז לבית המשפט המחוזי בלוד, לאחר שגמלה בליבו של הדוד ההחלטה לפגוע באחייניתו, הוא הצטייד בסכין חדה שנשא עמו כדי שתהיה לו זמינה. בשבוע שעבר אסף האיש את הילדה מביתה כדי לקחת אותה לטיול כביכול. במקום לטיול, הוא לקח אותה לדירתו בנתניה ובזמן שצפתה בטלוויזיה בסלון שיסף את גרונה באמצעות הסכין.

בעוד שהילדה מנסה לשטוף את הדם שניגר מצווארה, לקח הנאשם סכין אחרת והחל לחתוך בשנית את צווארה בחלקו האחורי. לאחר מכן, בזמן שאחייניתו מוטלת המומה ומדממת בדירה, פשט הנאשם את מכנסיו המגואלות בדם, חייג למגן דוד אדום ומסר דיווח שקרי שלפיו הילדה נדקרה על ידי אלמוני שברח מהמקום והותיר אותה בדירה הנעולה לבדה.

האחיינית מפונה לבית החולים, בשבוע שעבר (אברימי יאקב, חדשות 24)

שמע קולות בראשו ואז שלף את הסכין

עם הגעתם של אנשי מד"א לדירה, נכנס הנאשם למונית והחל לנסוע מהמקום, אך כשהבחין בניידת משטרה החליט להסגיר את עצמו. בחקירתו סיפר האיש כי שמע קולות שאומרים לו להרוג את הילדה "כדי שהמשיח יגיע". מיד עם מעצרו הוא נלקח לבדיקה פסיכיאטרית, אך טרם נקבע אם הוא כשיר לעמוד לדין.

האחיינית הובהלה לבית החולים "לניאדו" במצב בינוני, ובימים שלאחר המקרה עברה שורה של הליכים רפואיים. אתמול היא שוחררה לביתה כשמצבה הרפואי והפסיכולוגי מוגדר טוב. היא צפויה לעבור בתקופה הקרובה שיקום, שאותו תמשיך מביתה.

בדיון בהארכת מעצרו של החשוד בשבוע שעבר, אמרה השופטת ד"ר איריס רבינוביץ' בר-און כי היא שוכנעה שקיימת עילת מעצר, בין היתר, בשל מסוכנותו של האיש ומחשש לשיבוש הליכי חקירה. פרקליטו לעומת זאת טען כי מרשו לוקה בנפשו. "בעקבות המחלה קולות פוקדים גרמו לו לבצע את המעשה הזה, והוא לא יכול היה להתגבר על הקולות הללו", אמר עו"ד גיא עין-צבי.