הורי התאומים החשודים בהתעללות דיברו אמת בפוליגרף

ההורים החשודים שגרמו נזק לבניהם התאומים רוצים לקבל את ילדיהם בחזרה. לכן ביקשו לעבור בדיקת פוליגרף פרטית - זאת על אף כי היא אינה נחשבת כראיה בבית המשפט. התוצאה: הבוחן קבע שההורים דיברו אמת, וכי הם לא יודעים מי או מה פגע בילדיהם שאושפזו במצב קל. המשטרה: "חוות הדעת הפתולוגית תקבע"

ההורים החשודים (חדשות 2)

זוג ההורים שלפני כחודש נעצרו בחשד להתעללות בילדיהם התאומים, שאושפזו במצב קל, ביקשו לעבור בדיקת פוליגרף פרטית. מתוצאות הבדיקה עלה: "הם דוברי אמת".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ההורים שוחררו כבר לפני חודש ממעצר, אך הילדים נלקחו על ידי הרשויות. במטרה לקבל את ילדיהם בחזרה הם ביקשו לעבור בדיקת פוליגרף פרטית, למרות שזו לא תהיה קבילה כראיה בבית משפט במידה ויוגש נגדם כתב אישום.

ההורים נשאלו ארבע שאלות: "האם במתכוון גרמת נזק גופני לאחד הילדים?. האם את/ה יודע/ת ב-100% שבן זוגך הוא שגרם נזק גופני לאחד הילדים? האם את/ה יודע/ת ב-100% שקרוב משפחה או חבר שלך גרם נזק לילדים? האם את/ה יודעים מה גרם לנזק?".

בממצאי הבדיקה כתב הבוחן שלא הבחין בתגובות פיזיולוגיות המעידות על שקר. "על סמך ניסיוני המקצועי אני סבור שהנבדקים דיברו אמת ולא גרמו נזק לאחד הילדים", כתב הבוחן בחוות הדעת שלו. "הם לא מסתירים מידע על כך שאחד מבני הזוג עשה זאת, והם לא יודעים מי או מה גרם לנזק".

עורך הדין יפים וקסלר (חדשות 2)

עורכי דינם של בני הזוג, יפים וקסלר ותמר טסלר, ציינו בתגובה כי כאשר שני אנשים נשאלים אותן שאלות הסיכוי לרמות את הפוליגרף הוא אפסי. במשטרה ציינו שהם עדיין ממתינים לחוות הדעת הפתולוגית של המכון לרפואה משפטית, וכאשר היא תגיע - ייקבע באופן סופי כיצד נגרמו החבלות בגופם של הילדים.