הבדיקה גילתה: הנאשמת ברצח ילדיה - בהיריון

קרינה בריל המואשמת ברצח ילדיה לפני כחודשיים בירושלים נושאת ברחמה תינוק נוסף - כך עלה מבדיקה שנערכה לה לאחר שחרורה מאישפוז. בשלב זה לא ברור מה יעלה בגורל התינוק

קרינה בריל, ארכיון (פלאש 90)

קרינה בריל, המואשמת ברצח ילדיה, איגור בן ה-7 ומירה בת ה-5, בהיריון - כך עולה מבדיקה שגרתית שנערכה לה בבית החולים שבו אושפזה, זמן קצר לאחר הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בריל הובהלה לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שניסתה לשים קץ לחייה, שם נערכה לה בדיקה שגילתה כי בזמן הרצח היא נשאה ברחמה תינוק, שכעת לא ברור מה יעלה בגורלו. למרות המצב הרפואי החדש, המשפט בעניינה צפוי להתקיים כסדרו, מיד לאחר שיתברר אם היא כשירה לעמוד לדין.

בשירות בתי הסוהר לא מתרגשים מהבשורה ומדגישים כי אין היערכות מיוחדת לאור מצבה הבריאותי. "זאת לא הפעם הראשונה שיש עצירה בהריון", ציינו גורמים בשב"ס.

בשיחה עם חדשות 2 Online סירבו בני משפחתה של בריל לומר אם יסכימו לגדל את התינוק אם יתבקשו לכך, אך הבהירו כי "הם נערכים למצב החדש".

בריל וילדיה, ארכיון (חדשות 2)

"רצחה את ילדיה, וניסתה לשים קץ לחייה"

לפני למעלה מחודש הוגש נגד בריל כתב אישום בגין רצח ילדיה. כתב האישום מגולל את השתלשלות האירועים שהובילה בסופו של דבר לרצח המזעזע שבוצע בדירתה של בריל בירושלים. בריל, שעלתה לארץ בחודש מרס האחרון חוותה קשיי קליטה רבים ובין השאר תואר כי נקטה באלימות כלפי אחד מילדיה ובמהלך ראש השנה האחרון אף ניסתה להתאבד.

עוד עלה מכתב האישום כי בריל טופלה במשך התקופה האחרונה על ידי גורמי הרווחה. בשלב מסוים היא הביעה חשש מכך שהרשויות יוציאו את ילדיה מחזקתה. יממה לפני פגישה שקבעו הרשויות עמה, בריל ציינה בפני אחותה נדיה כי לא תאפשר לאף גורם לקחת את ילדיה ממנה, וכי היא מתכוונת לפגוע בהם ובעצמה.

מששמעה נדיה, אחותה של בריל, על כוונותיה היא נשארה ללון בביתה. בבוקר שלמחרת, גמלה בבריל ההחלטה לרצוח את ילדיה ולשים קץ לחייה. בריל נטלה על פי כתב האישום סכין מטבח גדולה. בריל חתכה את ורידי ידיה ופנתה לחדר הילדים, שם שיספה את גרונה של בתה שקראה לעברה: "אמא לא צריך". בהמשך פנתה בריל גם אל בנה ושיספה את גרונו מתוך כוונה להמיתו.