מחר: אבנר ברק יואשם ברצח נאוה חן

כתב אישום בגין רצח יוגש מחר נגד אבנר ברק טוויק, שחשוד ברצח בת זוגו לשעבר נאווה חן בתל מונד בחודש שעבר - כך נודע לראשונה לחדשות 2 Online. בני משפחתה של הקורבן אמרו כי הם מקווים שאבנר לא ייראה אור יום. פרקליטו: "מרשי יילחם על הצדק שלו בבית המשפט"

אבנר ברק טוויר ונאווה חן (חדשות 2)

פרסום ראשון: חוקרי משטרת מרחב השרון סיימו לחקור את החשוד ברצח בת זוגו בתל מונד נאווה חן בחודש שעבר, ומחר יוגש נגדו כתב אישום. אבנר ברק טוויק יואשם ברצח בת זוגו, לאחר שצוות החקירה המיוחד סיים את החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשפחתה של חן הביעו סיפוק עם קבלת הידיעה. "אנחנו נמשיך לעקוב ולא נרפה ממנו עד שבית המשפט ישלח אותו לכלא לכל חייו. נקווה שלא יראה אור יום", ציינו בני המשפחה בשיחה עם חדשות 2. "סוף סוף השלב הראשון במאבק שלנו הגיע לסיומו".

פרקליטו עו"ד גיא עין צבי מהסנגוריה הציבורית אמר כי בשלב זה הוא מחכה לחומרי החקירה. מרשי יילחם על הצדק שלו מול בית המשפט ולא בתקשורת", הוא ציין.

מיד לאחר הרצח בחודש שעבר, אבנר נמלט מהזירה ונתפס במבנה נטוש באשקלון. לאחר מכן הוא שחזר את מעשיו, ולפי טענת המשטרה הודה ברצח בת זוגו לשעבר. מפכ"ל המשטרה צילצל לבתה של חן מיד לאחר תפיסתו, וסיפר לה על ההתפתחות בחקירה. "רציתי לומר לך שראיתי אותך ומאוד ריגשת אותי בדברים שלך ובסיפורך האישי. רק שתדעי שעשינו הכל כדי לשים את ידינו על הרוצח", אמר לה דנינו.