אישום: סבתא שידלה את בנה לרצוח הנכדה

בכתב אישום שהוגש לבית המשפט נטען כי הסבתא ביקשה מבנה, הלוקה בסכיזופרניה לרצוח את בתו, לאחר שזו התלוננה נגד שני אחיה במשטרה. לפי האישום, האחים תקפו אותה בשל קשר רומנטי שניהלה. האם ביקשה מבנה להפסיק ליטול את התרופות. הוא דקר את הנכדה ופצע אותה בינוני

דקר את הבת בבטנה. אילוסטרציה (AP)

כתב אישום הוגש היום (ב') לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד תושבת נצרת, סבתא בת 65, הנאשמת כי ביקשה מבנה, בן 41 הלוקה בסכיזופרניה, להפסיק ליטול את התרופות ולרצוח את נכדתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי כתב האישום, השלושה גרו יחד בדירה בנצרת. זמן קצר לפני המעש,ה נעצרו אחיה של הבת, לאחר שלפי החשד, תקפו את הבת בגלל קשר רומנטי שניהלה. הם נעצרו והוגש נגדם כתב אישום.

מאז המקרה, האב, שאף הוא נאשם בפרשה, זעם מאוד על הבת על שהגישה תלונה נגד אחיה. ביחד עם הסבתא לחצו עליה להסיר את התלונה, עד שלבסוף, נעתרה זו וביטלה את התלונה.

כמה ימים לאחר מכן, נאשמת הסבתא כי פנתה אל בנה ואמרה לו לרצוח את הבת ואת אמה - בגלל שהנכדה גרמה למעצר של אחיה. עוד הוסיפה כי הוא לא ייענש בשל מחלתו והיא תדאג לכל מחסורו לאחר הרצח.

נעמד מול הבית וקרא: "צריך לשחוט אותך"

לפי האישום, הבן אכן הפסיק לקחת את התרופות. באחד הימים כשנשאר ביחד עם הבת בבית, ניגש אליה כשבידו סכין מתקפלת, נעמד מולה ואמר לה שהוא צריך "לשחוט אותה". הבת ניסתה להניא אותה מהמעשה, אך ללא הועיל - האב דקר את בתו בבטנה.

היא התמוטטה על הרצפה כשהיא מדממת והאב יצא החוצה תוך כדי שהוא צועק: "רצחתי אותה". הבת פונתה לבית החולים במצב בינוני. הסבתא מואשמת בשידול לרצח ובנה נאשם בניסיון לרצח.