אישום: חייל תקף רופא וחובשת בבסיס כי "לא קיבל טיפול הולם"

חייל בדרגת טוראי שהגיע למרפאה הצבאית בבסיסו לאחר שחש בכאבים, מואשם שתקף באלימות רופא וחובשת במקום לאחר שלטענתו "לא קיבל טיפול הולם". הוא איים עליהם בסלע ופצע אותם לאחר שבעט בשולחן הטיפולים

ארכיון (חדשות 2)

לא קיבל טיפול רפואי הולם - ופצע את החובשת והרופא: כתב אישום הוגש החודש נגד חייל בדרגת טוראי בגין תקיפה הגורמת חבלה ממשית, ניסיון לפגיעה בנסיבות מחמירות ואלימות כלפי חייל - זאת לאחר שתקף את החובשת והרופא במרפאה שבבסיסו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנאשם הגיע לבדיקת רופא במרפאה בעודו מתלונן על כאבים בצלעותיו. לאחר שנבדק, יצא מחוץ למרפאה והלין בפני מפקדו על כך שלא קיבל "טיפול הולם". לאחר מכן, לאות מחאה, הוא הרים סלע שמצא בסמוך, כשבכוונתו להיכנס למרפאה עם הסלע בידיו - ולאיים על הרופא. אלא שמפקדו שהיה באזור והבחין בו עם הסלע, עצר אותו - ומנע ממנו לאיים על אנשי הצוות הרפואי עם הסלע.

לאחר מכן הגיעה למקום חובשת, שליוותה את הנאשם בחזרה למרפאה לבדיקה רפואית נוספת. עם כניסתו למרפאה, על פי כתב האישום, התפרץ לחדרו של הרופא, בעת שזה טיפל במטופל אחר, ובעט בשולחן העבודה שלו.

כתוצאה מהבעיטה, פגע השולחן בצלעותיו של הרופא, ומסך המחשב אשר ניצב על השולחן, נפל על ידו של הרופא וגרם לו לפציעה. לאחר שהוצא אל מחוץ לחדרו של הרופא, בעט הנאשם גם ברגלה של החובשת. הנאשם נעצר על ידי המשטרה הצבאית והואשם בעבירות של תקיפה הגורמת חבלה ממשית, ניסיון לפגיעה בנסיבות מחמירות ואלימות כלפי חייל.