שנתיים מאסר לסוחר הסמים של הסלבס

אייל פלג הודה במכירת סמים לידוענים ונשלח לשנתיים מאסר. פלג, שמכר למפורסמים כגון יהודה לוי ומוטי רייף, הוכרז כסוחר סמים וחולטו ממנו עשרות אלפי שקלים

אייל פלג, ארכיון

אייל פלג, מי שכונה "סוחר הסמים של ידועני תל אביב", נשלח היום (רביעי) לשנתיים מאסר. בית משפט השלום בתל אביב, שהרשיע את פלג בחודש ספטמבר 2014, אישר את הסדר הטיעון עם פלג.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול הגיעו הפרקליטות וסניגורו של פלג להסדר טיעון במסגרתו הוא הודה והורשע בעבירת סחר בסמים ועבירות סמים נוספות. השופט שמואל מלמד אישר את הסדר הטיעון וגזר על פלג 24 חודשי מאסר, בניכוי ימי מעצרו של הנאשם שנמשכו כחצי שנה. בנוסף גזר השופט על פלג 12 חודשי מאסר על תנאי.

פלג, שהורשע במכירת סמים למפורסמים - בהם יהודה לוי, קרן מור ומוטי רייף - הוכרז כסוחר סמים. על פי ההחלטה חולט ממנו כסף בסך 27 אלף שקלים ואת מכשיר הטלפון הנייד שברשותו.

הודה ברכישת הסמים. יהודה לוי (Kobi Gideon / FLASH90)

הפרשה צברה הד תקשורתי רב לאחר שהתגלה מידע כי פלג סיפק סמים לידוענים. בתחילת החקירה הוא תקף את התנהלות המשטרה בחקירה, שלטענתו מנסה להפנות זרקור להישגיה באמצעות שימוש פסול בשמם של הידוענים. "זאת הדרך של המשטרה שלנו - בדרך כלל הם מחפשים את החשיפה שלהם וברגע שמעורבים בזה סלבס זאת הדרך לקבל את החשיפה התקשורתית", אמר. "זאת פרשה שאחרת לא הייתה מקבל שתי שורות בשום מקום".

פלג הדגיש אז כי הוא לא הופתע מהאופן שבו התפרסמה הפרשה, אך לא הרגיש שנעשה לו עוול של ממש. "אני מרגיש שאני עשיתי לעצמי עוול, אני לא מאשים אף אחד", הבהיר פלג. כשנשאל האם הוא מעוניין לומר דבר מה לידוענים המעורבים אמר: "אני מצטער שהגיעו אליהם בגללי".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv