הנערה שהותקפה בחומצה: "העונש של התוקף קל - הוא הרס לי את החיים"

תשע שנות מאסר נגזרו על תושב נצרת ששפך חומצה על נערה וגרם לה לאבד את הראייה בעין הימנית משום שסירבה להינשא לו. בריאיון ראשון לאחר גזר הדין אומרת הנערה: "עד היום אני בהלם. הייתי נערה רגילה ואז הוא הגיע והרס אותי לגמרי". התוקף התחרט בפעם הראשונה

בית המשפט המחוזי בנצרת גזר היום (א') תשע שנות מאסר על תושב העיר שהורשע כי שפך חומצה על פניה של קרובת משפחתו וגרם נזק כבד לראייתה. בשיחה עם חדשות 2 לאחר גזר הדין הביעה הנערה אכזבה מעונש המאסר שנגזר על התוקף: "תשע שנים זה לא הרבה - הבן אדם הרס לי את החיים", אמרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר שניסתה להשתקם תקופה כה ארוכה רחוק מהבית, רחוק מהמקום שבו זה קרה, חזרה לאחרונה הנערה לחיק המשפחה. מאז התקיפה מופעל כלפיה לחץ כבד מצד משפחתו של התוקף שלא לדבר. למרות זאת היא מספרת על הסבל שמלווה אותה מאז התקיפה, שבעקבותיה איבדה את הראייה בעינה הימנית.

"זה לא בסדר, אין צדק", אמרה לנו. "עד היום אני בהלם. הייתי נערה רגילה, ללא שום בעיות רפואיות ואז הגיע האיש הזה והרס אותי לגמרי".

התוקף בבית המשפט (חדשות 2)

בבית המשפט ניסה שופך החומצה להתחמק מהמצלמות, אבל לבסוף הסכים לדבר ובפעם הראשונה אף להביע חרטה. "אין לי מה להגיד חוץ מזה שאני מצטער", אמר. עם זאת, התוקף עדיין מתעקש שהוא חף מפשע ושהכל עלילת שווא. "השבח לאל, אני אצא מפה, אבל כולם צריכים להיזהר מנערות ונשים שמעלילות והורסות את החיים", הוא אומר.

עכשיו, אחרי שנשלח למאסר ממושך של תשע שנים, הנערה תפנה להמשך תהליך השיקום הארוך שלה - שיקום שגם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית, ספק אם יגיע אי פעם לכדי סיום.