שש שנות מאסר לצעיר שתקף מינית נערים

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע את הצעיר, בן 19, בביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום במספר הזדמנויות בשני קטינים בני 12 ו-13 המתגוררים בשכנת מגוריו. השופטים גזרו על הצעיר 6 שנות מאסר בפועל וקבעו כי ישלם לכל נער פיצויים בסך 40 אלף שקלים

6 שנות מאסר לצעיר שתקף מינית. אילוסטרציה (AP)

בית המשפט המחוזי בחיפה הרשיע היום (ה') צעיר בן 19 מאזור הצפון בעבירות של מעשה מגונה, ניסיון למעשה סדום, מעשה סדום ואיומים בשני קטינים המתגוררים בקרבת ביתו. הוא נשלח לרצות עונש של שש שנות מאסר בפועל ושנתיים מאסר על תנאי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב האישום נטען כי הצעיר נהג לפגוש את א', קטין בן 13 המתגורר בשכנות אליו, להכניסו בכוח אל מקומות מבודדים, מבנים בשלבי בנייה ומחסן נטוש הנמצא בסמוך לביתו של הקטין ובהיותם לבדם היה הנאשם מבצע בו מעשים מגונים וכן מנסה לבצע בו מעשה סדום, למרות התנגדותו של א', תוך שימוש בכוח, במספר הזדמנויות שונות.

במקרה אחר, הכניס הצעיר את הקטין לאחד מחדרי מבנה בתהליכי שיפוץ, הוריד את מכנסיו ותחתוניו של א' עד לברכיו וגם את מכנסיו ותחתוניו שלו, והחל לבצע בו מעשים מגונים עד שהגיע לסיפוקו. על פי כתב האישום, נהג הצעיר לתקוף את הקטין במספר הזדמנויות שונות.

בכתב אישום נוסף שהוגש נגד הצעיר, הוא מואשם כי נהג לתקוף מינית את מ', קטין בן 12 המתגורר בשכונת מגוריו. על פי כתב האישום, משהיה הצעיר מבחין במ' לבדו מחוץ לביתו, היה הנאשם מתקרב אליו מאחור, תופס בו בחוזקה, מרימו ונושא אותו אל עבר המחסן בשכונת מגוריו של. הקטין היה מתנגד ומנסה להשתחרר אך הנאשם היה מכה אותו, סוטר לו ומכניסו בכוח למחסן.

40 אלף שקלים פיצוי לכל נער שהותקף

בהמשך, בעת שהנאשם ומ' שהו במחסן, במספר מועדים שונים, היה הנאשם מוריד את מכנסיו ותחתוניו של הקטין עד לברכיו, מוריד את תחתוניו ומכנסיו שלו ומבצע בו מעשים מגונים וכן מעשה סדום.

שופטי בית משפט המחוזי דנו את הצעיר לשש שנות מאסר בפועל וכן שנתיים מאסר על תנאי. בנוסף, קבעו השופטים כי הצעיר ישלם פיצויים בסך 40 אלף שקלים לכל אחד מהקטינים.