גורמים בפרקליטות: שי ניצן המועמד המועדף להחליף את לדור

המרוץ לתפקיד פרקליט המדינה: המשנה לפרקליט, שי ניצן, הוא המועמד המועדף להחליף את משה לדור - כך על פי גורמים בפרקליטות המדינה. בין היתר התמודדו לתפקיד השופט צבי סגל, עו"ד עופר ברטל ועו"ד יהושע רזניק

מסתמן: שי ניצן יחליף את לדור (חדשות 2)

שי ניצן שהוא המועמד המועדף על היועץ המשפטי לממשלה, יהודה וינשטיין, לתפקיד פרקליט המדינה במקום משה לדור, כך מסרו הערב (ה') גורמים בפרקליטות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בפרקליטות משוכנעים כי היועץ המשפטי לממשלה כבר החליט שניצן, שמכהן היום כמשנה לפרקליט המדינה, ימונה לתפקיד ומדובר במכרז תפור. על פי הגורמים וינשטיין יפעל לכך שחברי הוועדה למינוי פרקליט המדינה יבחרו בניצן, למרות הצהרותיו של היועמ"ש בשורה ארוכה של פורומים.

יש לציין כי למכרז ניגשו בכל זאת מועמדים חיצוניים כמו השופט צבי סגל, עו"ד עופר ברטל ועו"ד יהושע רזניק - שהיה משנה לפרקליטת המדינה.

המועד האחרון להגשת מועמדויות הוא בסוף השבוע הקרוב. לאחר שייאספו הטפסים שהוגשו, תחליט הוועדה בישיבתה הבאה אם לפנות מיוזמתה גם למועמדים נוספים. ניצן נחשב כמקורב לוינשטיין, והאחרון אף המציא עבורו את תפקידו הנוכחי, לאחר שסיים קדנציה כמשנה לפרקליט המדינה לתפקידים מיוחדים, ולא נמצא עבורו מקום ברחבי השירות הציבורי.