כתב אישום: רצח בגלל חוב של אלפי שקלים

ערן קרני, בן 42, מואשם ברצח משה עקבי מכפר יעבץ שהיה ערב לחוב של אדם אחר כלפיו. על פי כתב האישום, קרני חש מרומה ולכן לפני חודש התחבא בשיחים מול ביתו של עקבי וכשזה יצא מביתו התנפל עליו ודקר אותו למוות

אילוסטרציה (פוראת נסאר, חדשות 2)

כתב אישום הוגד הבוקר (ה') לבית המשפט המחוזי בלוד נגד ערן קרני, בן 42, בגין רצח משה עקבי מכפר יעבץ בשרון לפני כחודש. על פי כתב האישום, עקבי שימש כערב של אדם נוסף שהיה חייב אלפי שקלים לקרני. לאחר שלא קיבל את הכסף, חש קרני מרומה ודקר את משה עקבי למוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי כחודש נמצא עקבי, בן 54, כשהוא ללא רוח חיים בכפר יעבץ ועל גופו סימני דקירה מרובים. לפני שלושה שבועות עצרה המשטרה את קרני, המתגורר אף הוא ביישוב, בחשד לרצח.

על פי כתב האישום, לאחר שהחליט לרצוח את עקבי, נטל קרני סכין, חבש על פניו כובע גרב, והסתתר בשיחים מול ביתו בשעות הלילה. מאוחר יותר יצא הנרצח מביתו כדי לאסוף את חברתו מהכניסה ליישוב.

לפני שנכנס למכונית, התנפל עליו קרני בדקירות סכין. קרני מואשם שדקר את עקבי בבית החזה, בלב, בצוואר, בגב, בכתף, ביד שמאל ובברך. עקבי ניסה להתגונן מפניו אך לא הצליח, ומת במקום.

בחקירה שניהלה משטרת מחוז מרכז נתפסה הסכין שעל פי החשד שימשה לרצח, כמו כן נתפס גם תיק שבו היה דרכונו של קרני. מהחקירה עלה חשד כי קרני ביקש לצאת מהארץ לאחר המעשה. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.