סערה במשפט הולילנד: זקן יצאה נגד אולמרט

מחוץ לאולם הדיונים בו העיד ראש הממשלה לשעבר במשפט הולילנד, יצאה ראש לשכתו לשעבר של אולמרט שולה זקן נגדו בשיחה עם עוזרו. "מדוע הוא לא אמר שאני לא מושחתת?", קראה בזעם

שולה זקן, ששימשה כמנהלת לשכתו של אהוד אולמרט, מתחה ביקורת על עדותו של ראש הממשלה לשעבר במהלך משפט הולילנד. "למה לא הגן עלי?", התפרצה בצהריים זקן לעבר עוזרו של אולמרט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במסגרת הדיון בבית המשפט המחוזי בתל אביב, שלף נציג התביעה מסמך ממנו עולה לכאורה כי זקן העבירה מסמך פנימי של עיריית ירושלים הקשור לפרויקט הולילנד. מהדברים עולה כי זקן העבירה את המסמך לידיו של עד המדינה שמואל דכנר ז"ל, שהיה אז נציג היזמים בפרויקט.

בשלב זה, שאל השופט דוד רוזן את אולמרט לדעתו בעניין המסמך שהוצג בפניו. אולמרט מצדו ענה - "אם היו שואלים אותי אז, הייתי חושב שזה לא בסדר". בתגובה לדבריו המשיך השופט דוד רוזן: "אתה בעצם אומר שהקשר בין דכנר לשולה זקן היה קשר מושחת". בשלב זה השיב ראש הממשלה לשעבר: "אני לא אומר את המילים האלה".

"הוא לא היה מאפשר שיכנו אחרים כמושחתים", (רויטרס)

"לא היה מאפשר שהדברים כאלו יאמרו על אחרים"

לאחר חילופי הדברים בין אולמרט לשופט רוזן, יצאה שולה זקן מאולם הדיונים. זקן, שפגשה מחוץ לאולם את עוזרו ינקי גלנטי, התפרצה לעברו בכעס בשל הדברים שאמר אולמרט באולם הדיונים.

"למה הוא לא אמר שאני לא מושחתת?", שאלה זקן בזעם. "את תגידי את זה", השיב גלנטי. לבסוף שאלה זקן בתגובה: "מדוע הוא לא הגן עלי?", ואף הטיחה כי "על אף אחד אחר הוא לא היה מאפשר שיגידו שהוא מושחת".