מני נפתלי דרש חסינות - במשטרה סירבו

עובד מעון ראש הממשלה לשעבר הגיע ליחידה הארצית לחקירות הונאה והציג ראיות והקלטות שלדבריו יש בהם חשד לעבירה פלילית של רעיית ראש הממשלה בפרשת הבקבוקים. אלא שנפתלי סירב לחתום על התצהיר שמסר - זאת לאחר שבמשטרה סירבו להעניק לו חסינות

נפתלי ובני הזוג נתניהו (אבי אוחיון)

עובד מעון רה"מ לשעבר הציג הקלטות וחומרים, המפגש בינו לבין החוקרים פוצץ: מני נפתלי, עובד מעון ראש הממשלה לשעבר, הגיע היום (רביעי) בשעות הצהריים ליחידה הארצית לחקירות הונאה של המשטרה למסירת החומרים שבידיו לחוקרים - אלא שכעבור שעתיים, המפגש פוצץ - לאחר שהמשטרה סירבה להעניק לו חסינות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

נפתלי הגיע לתחנה על פי בקשתו והתכוון למסור את החומרים, שלדבריו, לכל הפחות מעלים חשד לביצוע עבירה פלילית בפרשת הבקבוקים הממוחזרים.
כעבור שעתיים, המפגש בין נפתלי לחוקרים הסתיים - זאת לאחר שאלה סירבו לספק לו מסמך המגן עליו מהפללה עצמית. לדבריו, המשטרה סירבה לתת לו את המסמך הזה ולפיכך הוא לא הסכים לחתום על תצהיר הדברים שמסר - ועזב את המקום.

אמש, אחרי שמבקר המדינה הודיע כי יפרסם את דוח ההוצאות של מעון ראש הממשלה בעוד כשבועיים, אמר נתניהו: "אנו נתייחס לדוח על הוצאות מעון ראש הממשלה כשיתפרסם - ויוכח שהכול נעשה כדין.

ביחס לטענות של מני נפתלי, שאינן כלולות בדוח ההוצאות שיימסר על ידי המבקר, מסרו מהליכוד: "מדובר בשקרים והשמצות והם יתבררו ככאלה. לאחרונה מתנהל קמפיין תקשורתי מתוזמן ומתוזמר, שנועד להלך אימים על מבקר המדינה והיועץ המשפטי לממשלה, במטרה להפיל את שלטון הליכוד בראשות נתניהו. לא ניתן לקמפיין הפוליטי הזה להסיט את תשומת הלב של הציבור מהנושא המרכזי שעל הפרק - מי ישמור על ביטחון ישראל".