האישה שנחשדה כמאהבת חיה בפחד: "חוששת מחיסול"

לאחר שהוגש כתב האישום נגד תושבת נהריה, לפיו ניסתה לחסל צעירה מפני שטענה כי ניהלה רומן עם בן זוגה, מספרת יעד החיסול על חיים בפחד. "ככל שמתגלים הפרטים אני מגלה עד כמה הייתי קרובה לסכנת חיים". השוטר הסמוי שהפליל הנאשמת: "היא דיברה איתי בטון של שירות לתיקון מקרר או מכונת כביסה. התרשמתי מאדישותה"

"עד לרגע זה אני מפוחדת, מבוהלת וחיה בפחד", כך סיפרה א', צעירה תושבת נהריה, שלפי כתב האישום שהוגש היום (ב'), הייתה יעד לחיסול על ידי אישה שטענה כי היא מנהלת רומן עם בן זוגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה מפחיד להרגיש שמישהו מתכנן לחסל אותך בלי שאתה יודע על זה", אמרה הצעירה. "עד היום אני חיה בחוסר ביטחון בגלל הסיטואציה הזאת. נכון שאני מכירה אותה (את הנאשמת) אבל זאת היכרות מרחוק. מה שהיא עשתה הוא בלתי יאומן. אני מתכוונת להגיע לדיון הראשון בבית המשפט ולהסתכל לה בעיניים".

"רק היום שמעתי דרך אמצעי התקשורת אודות כתב האישום שהוגש", הוסיפה תושבת נהריה, "ככל שמתגלים הפרטים אני מגלה עד כמה הייתי קרובה לסכנת חיים. אני מרגישה הקלה. תקופה כה ארוכה לא יצאתי מהבית, אבל עכשיו שאני יודעת שהיא מאחורי סורג ובריח אני מרגישה יותר בטוחה מפני החשש שמישהו יבוא מאחור ויפגע בי".

מפרטי כתב האישום עולה, כי האישה, בת 34, הנאשמת כי הזמינה את הרצח, היא אם חד הורית שלמדה משפטים וגילתה כי בן זוגה מזה שש שנים מנהל קשר רומנטי עם אישה אחרת. היא פנתה במספר מקרים שונים למאהבת והפצירה בה להפסיק את הקשר - אך היא לא נענתה לבקשותיה.

"הזמינה את הרצח כאילו היה הזמנת תיקון למקרר"

בשלב זה החליטה הנאשמת לפנות לאדם שגר בשכנות אליה, לו היא גם משכירה דירה, וביקשה ממנו שיאתר לה מישהו שיוכל לפגוע באישה. על פי כתב האישום, הסכים האיש לסייע לה - בתמורה שלא תגבה ממנו את דמי השכירות. זמן קצר לאחר מכן, החליט השכן לפנות למשטרה, שהפעילה סוכן סמוי שהתחזה לרוצח הפוטנציאלי. הסוכן נפגש עם האישה ואף הקליט אותה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט סיפר פקד י', השוטר הסמוי שהופעל על מנת להפליל על פעולתו. "פנו אליי מתחנת נהריה וביקשו שאגיע לתחנה לביצוע ביום של הזמנת רצח", אמר, "זאת למרות שכיום אני משמש קצין בילוש ביחידה המרכזית של אגף התנועה, מכיוון שלפני 10 שנים ביצעתי תפקיד זהה בהצלחה".

פרקליטתה של הנאשמת: "השכן התנקם בה"

"קיבלתי תדריך ויצאתי לפגוש את הבחורה שביקשה את הרצח יחד עם השכן שתיווך בינינו", סיפר השוטר הסמוי אודות השתלשלות האירועים, "נפגשתי איתה למרות שלא הכירה אותי לפני כן. היא ניגשה ישר לעניין ואמרה שהיא רוצה להעלים אישה שמפריעה לה בחיים. בניסיונותיי לדובב אותה ולגלות מה המניע שלה, טענה שאותה בחורה מפריעה לה ושהחבר שלה חייב לה כסף".

פקד י' הוסיף כי "היא מסרה לי פרטים מדויקים ביותר: היכן היא גרה, מצבה המשפחתי והמקצוע שלה. אני ביקשתי ממנה 10,000 שקלים לביצוע הרצח ואלף כמקדמה. בלי להניד עפעף היא הביאה לי את הכסף. היא גם לקחה אותי לצד והסבירה לי בפירוט על הכתובת שלה. היא הייתה קרת רוח. היא דיברה איתי בטון של שירות לתיקון מקרר או מכונת כביסה. התרשמתי ביותר מאדישותה לחיי אדם".

עו"ד תמי אולמן, שמייצגת את הנאשמת אמרה בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "מדובר במניפולציה של השכן, שרצה להרחיק את השכנה לה הוא חייב כסף עבור הדירה. הוא בחר בדרך הזאת כדי לפגוע בה. מרשתי בחורה ללא עבר פלילי, למדה משפטים ואם חד הורית שמגדלת את ילדה לבד. נבחן את החומר ונחליט כיצד להגיב בהמשך".

בתגובה לטענות עו"ד אולמן, שלפיה מדובר בכלל במניע של השכן שהיה מעוניין לפגוע בנאשמת עקב סכסוך כספי, אמר השוטר הסמוי: "השכן כלל לא היה נוכח בשטח. הוא כלל לא דיבר. היא זאת שנתנה לי את כל הפרטים והיא זאת שיזמה הכל. היא אמרה לי והתעקשה שמה שהיא רוצה שאותה אישה תעלם וכל מצב אחר לא יספק אותה".