תקף אשת הרב - וקפץ מהחלון

צעיר תושב נצרת שהגיע לאחד המלונות בעיר, נכנס לחדר שבו שהתה אשת רב ידוע באזור ירושלים. על פי האישום נגדו והודאתו, הוא "חיפש להרוג אדם בשל מצבו הכלכלי". צעקותיה הרמות הביאו את עובדי המקום להבריחו מהחלון, ועוברי אורח הזעיקו את המשטרה. כך זה נראה

לפני כחודשיים נכנס צעיר תושב נצרת לאחד מבתי המלון בעיר, סמוך למקום מגוריו. במהלך שיטוטיו במקום, נכנס לאחד החדרים שבו שהתה אשת רב ידוע באזור ירושלים. על פי הודאתו וכתב האישום שהוגש בעקבותיה, הוא "ביקש להרוג אדם" בשל מצבו הכלכלי הרעוע. היום (ב') נחשפו צילומי האבטחה, שתיעדו את הנאשם כשהוא בורח מהחלון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לידי חדשות 2 באינטרנט הגיעו צילומי האבטחה של בית המלון, שתיעדו את כניסתו לחדר, סיורו במקום מבלי שאף אחד שם לב והקפיצה מחלון הקומה השנייה. עוברי אורח שהבחינו במתרחש הזעיקו את המשטרה.

מכתב האישום עולה עוד כי הנאשם נכנס לחדר ונאבק עם אשת הרב, שהבחינה בנוכחותו. היא זרקה לעברו חפצים ולאחר זמן קצר התעלפה. בעקבות צעקותיה הרמות, הגיעו עובדי המלון לחדר והבריחו את הנאשם מהמקום.

"התקבל דיווח על אדם שנכנס לבית המלון", גולל מפקד תחנת נצרת את שאירע בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "כוחות הצליחו לעצרו בעקבות מידע מודיעיני מדויק", הוסיף. "עם מעצרו, הודה במיוחס לו".