אישום: תושב יבנה אנס וכלא אישה בדירתו

תושב יבנה בן 36 מואשם בשורה של מעשי אונס, סדום וכליאת שווא של אישה שהכיר. על פי כתב האישום האישה סירבה לקיים עמו יחסי מין – ובתגובה הכה ואנס אותה. הפרקליטות מבקשת להשאירו במעצר עד לתום ההליכים

אילוסטרציה (SUTTERSTOCK)

הפרקליטות הגישה היום (ב') כתב אישום חמור לבית המשפט המחוזי בלוד נגד טרקיי ביוך, תושב יבנה בן 36, בגין אונס, מעשי סדום, כליאת שווא ואיומים באישה שהכיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום חוף את מסכת ההתעללות שחוותה האישה, שנאנסה על ידו בשני אירועים שונים בדירתו - מקרים שבהם אף ביצע בה מעשה סדום בניגוד לרצונה. הפרקליטות טוענת כי ביוך השתמש בכוח ובאיומים, ובאחד המקרים אף כלא אותה בדירתו ולא הניח לה לצאת עד שסיים לבצע את זממו.

על פי כתב האישום, ביוך ביקש לפני כשבועיים מהאישה לקיים עימו יחסי מין, משסירבה, הפשיט אותה בכוח, אנס אותה ואיים להרוג אותה. רק לאחר שהכה אותה, אפשר ביוך למתלוננת לצאת מהדירה, היא הזעיקה את המשטרה שמצאה אותה במצב נרגש ונסער.

במקרה אחר, ביקש ביוך מהאישה לקיים עימו יחסים, הפעם הסכימה האישה, אך למרות זאת הכה אותה. בתגובה, סירבה האישה להמשיך במעשים, ולמרות התנגדותה, אנס אותה ביוך. לדברי המתלוננת, לאחר המקרה היא הסתגרה בביתה ולא יצאה ממנו במשך חודש שלם.

לטענת הפרקליטות, קיימות מספר ראיות הנאשם, שכבר הורשע בעבר באינוס וריצה שמונה שנות מאסר. בפרקליטות ציינו כי שיחת הטלפון בין המתלוננת למוקד 100, צילומי הזירה שתואמים את תלונתה וממצאי הבדיקות הביולוגיות עומדים כראיות נגד האיש. במקביל, ביקשה התביעה לעצור אותו עד תום ההליכים.