אם חד הורית מואשמת: הזמינה את רצח המאהבת של בן זוגה

לבית המשפט בחיפה הוגש כתב אישום נגד אם חד הורית המואשמת בניסיון לשידול לרצח המאהבת של בן זוגה לשעבר. סוכן משטרתי הצליח להקליט אותה כשהיא מבקשת "להעלים את גופתה". פרקליטתה: "מדובר בעוקץ מניפולטיבי"

הנאשמת ועורכת דינה, הבוקר (חדשות 2)

פרקליטות מחוז חיפה הגישה הבוקר (ב') כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר, נגד תושבת נהריה, המואשמת שניסתה לשדל לרצוח את חברתו של בן זוגה לשעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי כתב האישום עולה, כי האישה בת ה-34, אם חד הורית אשר למדה משפטים, גילתה כי בן זוגה מזה שש שנים מנהל קשר רומנטי עם אישה אחרת. היא פנתה במספר מקרים שונים למאהבת והפצירה בה להפסיק את הקשר - אך היא לא נענתה לבקשותיה.

הנאשמת החליטה בשלב זה לפנות לאדם שגר בשכנות אליה, לו היא גם משכירה את דירה, וביקשה ממנו שיאתר לה מישהו שיוכל לפגוע באישה. על פי כתב האישום, הסכים האיש לסייע לה - בתמורה שלא תגבה ממנו את דמי השכירות.

זמן קצר לאחר מכן, החליט האיש לפנות למשטרה, שהפעילה סוכן סמוי שהתחזה לרוצח הפוטנציאלי. הסוכן נפגש עם האישה ואף הקליט אותה. "אני רוצה שתרצח אותה ותעלים את הגופה", אמרה האישה ואף הציעה לשלם לו 10,000 שקלים עבור המעשה.

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט טענה פרקליטתה של האישה, עו"ד תמי אולמן כי מדובר בניסיון עוקץ. "השכן ניסה לסחוט אותה על רקע אי רצונו לשלם את דמי השכירות, רק בדרך הזאת הוא הפיל אותה", אמרה אולמן.

בבית המשפט בחיפה הביעה הנאשמת חרטה על מעשיה ואמרה כי לא התכוונה לפגוע באישה. "לא היתה לי שום כוונה להרוג, אני מצטערת ומתחרטת על מה שעשיתי", אמרה.