הפרקליטות: אלון חסן יועמד לדין

בקרוב צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד מי שכיהן כיו"ר ועד עובדי נמל אשדוד, בגין ביצוע עבירות של סחיטה באיומים, קבלת דבר במרמה ועבירות נוספות. חסן יזומן בקרוב לשימוע בטרם יועמד לדין

יזומן לשימוע. חסן

הפרקליטות תזמן בקרוב את אלון חסן, יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד לשעבר, לשימוע לפני הגשת כתב אישום נגדו - כך פורסם היום (רביעי) ב"גלובס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גם יתר המעורבים בפרשה, שהמשטרה כבר המליצה על העמדתם לדין, צפויים להיות מוזמנים לשימוע על-ידי הפרקליטות. ההחלטה כבר התקבלה בפרקליטות, והיא תהפוך לרשמית עם שליחת מכתבי הזימון לשימוע, בימים או בשבועות הקרובים.

במקביל לכוונת הפרקליטות לזמן את חסן לשימוע, בשעה זו מתקיים בבית הדין לעבודה בבאר שבע דיון העוסק בשאלת חזרתו של חסן לעבודה בנמל.

בחודש אוקטובר האחרון המליצה המשטרה לפרקליטות על העמדתם לדין של המעורבים בפרשת נמל אשדוד. לפי ההמלצה שאותה מאמצת כעת הפרקליטות, אלון חסן יועמד לדין בגין ביצוע עבירות של סחיטה באיומים, קבלת דבר במרמה, הפרת אמונים בתאגיד ועבירות נוספות.

"לכל עובדי הנמל, ולא רק לאלון חסן, שמורה זכות החפות", אומרים בוועד עובדי נמל אשדוד בתגובה להחלטה. "עד כה מעבר לשמועות ורכילויות, לא הוגש נגדו כל כתב אישום. אנחנו שמחים שכבוד ביה"ד לא קיבל את עמדת הנהלת הנמל, שדרשה השעיה והרחקה של אלון מהנמל, והורה לה לערוך לו שימוע בהתאם להסכמי העבודה הקיבוציים".