אישום: דחף את בת זוגו מהקומה השישית

תושב רמאללה בן 40 מואשם שכלא את חברתו בדירתה, ומשניסתה להימלט דרך המרפסת - דחף אותה וגרם לנפילתה מהקומה השישית - אל השלישית. על פי האישום נגדו, הוא נהג לסטור לה כשחשד שהיא מסתכלת על גברים אחרים

אישום: דחף בת זוגו מקומה 6. אילוסטרציה (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש היום (ב') כתב אישום נגד תושב רמאללה בן 40, שוהה בלתי חוקי בישראל, בגין ניסיון רצח ותקיפה של בת זוגו הישראלית. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. צו איסור פרסום הוטל על יתר פרטי החקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי האישום, הגבר נהג לתקוף את בת זוגו, ולאיים עליה כי יפגע בה. באחד המקרים המתוארים, הנאשם כלא אותה בדירתה בתל אביב, איים עליה בסכין, וכשניסתה לרדת מהמרפסת לקומה למטה - דחף את ידה - והביא לנפילתה מהקומה השישית אל השלישית. לאישה נגרמו חבלות חמורות, ביניהן שברים באגן הירכיים ובעמוד השדרה.

עוד עולה מכתב האישום, כי "השוהה הבלתי חוקי נהג באובססיביות וקנאה כלפי המתלוננת ותיחקר אותה ללא הרף אם היא נפגשת עם גברים אחרים". עוד צוין, כי "הוא נהג לעתים להסיט את המראה האמצעית ברכבה של המתלוננת בעת שנהגה מחשש שהיא מביטה בגברים ונהג לסטור לה כשחשד שהיא מסתכלת על גברים בעת הנהיגה".

לאחר מכן, במספר הזדמנויות המתוארות בכתב האישום, הגבר הכה אותה במשך ימים ארוכים. האישה נהגה לברוח מפניו וללון אצל קרוביה, ואחר כך חזרה לאחר שפייס אותה והתנצל על מעשיו.