כתב אישום בפרשת הגופה במזוודה: "רצה שתשלם שכר דירה – ורצח"

כתב אישום חמור בגין רצח הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בת"א נגד איידן דמירהאן שרצח את בת זוגתו דניס אילונה, ביתר את גופה ופיזר את איבריה. מהאישום עולה כי בין השניים פרץ ריב בדירתו, לאחר שהוא דרש ממנה לשלם שכר דירה. אחרי שרצח אותה הוא גנב את תכשיטיה

איידן דמירהן, אילונה דניס (חדשות 2)

"ביתר את הראש והצוואר, את כפות הידיים, את הרגליים, הניח את כפות הידיים ופיזר את חלקי גופה ברחבי תל אביב". פרקליטות מחוז ת"א הגישה הבוקר (ג') לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד איידן דמירהאן, תושב העיר בן 47, בגין רצח זוגתו דניס אילונה בת 45 בכוונה תחילה, במה שכונה פרשת "הגופה במזוודה" בדרום תל אביב בתחילת החודש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשם, עובד זר מתורכיה, הגיע לארץ בינואר 2013, ועבד בחברת בנייה, והמתלוננת הגיעה לארץ מרומניה כדי לעבוד בעבודות סיעוד של קשישים. על פי האישום, השניים היו בקשר רומנטי ונהגו להיפגש בסופי שבוע ושהו בדירה, אותה שכר הנאשם, בתל אביב. ב-3 באוגוסט השניים חזרו לדירה לאחר בילוי משותף, ואז פרץ ביניהם ויכוח על על דרישת הנאשם מהמתלוננת כי תשתתף עמו בתשלום שכר הדירה.

"באותה עת גמלה בלבו של הנאשם ההחלטה לגרום למותה של המתלוננת", נכתב בכתב האישום. "במסגרת החלטתו לגרום למותה של המתלוננת תקף הנאשם את המתלוננת על ידי כך שהכה בראשה ו/או בצווארה. כתוצאה מתקיפת הנאשם נחבלה המתלוננת בראשה ומצאה את מותה".

על פי האישום, לאחר שהיא נרצחה הוא החל לבתר את גופה לחלקים באמצעות סכין זאת כי להעלים מעיני המשטרה את מעשה הרצח ואת זהות המנוחה. בין היתר הוא ביתר את ראשה וצווארה, את כפות ידיה ואת רגליה - ולאחר מכן פיזר אותם ברחבי העיר.

הנאשם עם המזוודה במצלמות האבטחה (חדשות 2)

אחרי שרצח: גנב את תכשיטיה

"הנאשם הניח את כפות הידיים בתוך שקית ואת הרגליים בתוך תיק צד שחור ונשא אותם יחדיו רגלית עד דרך ההגנה קטן, שם הניח את השקית, בשעה 10:34 או בסמוך לכך", נכתב. לאחר מכן הוא המשיך לרחוב וולפסון, שם הניח את התיק צד. הוא הניח את גופת המתלוננת, ללא הראש והצוואר, כפות הידיים וחלקי הרגליים, שנקטעו על ידו בתוך מזוודה, בעלת גלגלים, ונשא אותה רגלית עד לרחוב דרך ההגנה.

לא רק זאת, אלא שעל פי כתב האישום, ולאחר מותה הוא גנב ממנה תכשיטים וזוג עגילים שענדה על אוזניה, ניקה את הדירה, נעל את הדלת ועזב אותה. ביום המעשה בערב, הוא חזר למקום עבודתו ובבוקר שלמחרת ביקש ממעסיקו כרטיס טיסה חזרה לטורקיה, כדי להימלט. בדרכו להמשיך לשדה התעופה הוא נעצר על ידי המשטרה.