הסדר טיעון עם עופר צברי: יודה ביחסים עם קטינים

פרסום ראשון: עופר צברי, מנהל קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה, הואשם בקיום יחסים עם קטינים שהיו תחת פיקוחו. למרות שהכחיש את הטענות, הוא יודה ויורשע במעשים במסגרת הסדר טיעון שייחתם עמו ויוצג בשבוע הבא בבית המשפט

עופר צברי, ארכיון (חדשות 2)

עופר צברי, מנהל קבוצת הכדורגל של הפועל פתח תקווה הואשם בקיום יחסי מין עם קטינים שהיו תחת פיקוחו. למרות שבעבר הכחיש את הטענות הללו, לחדשות 2 נודע כי בשבוע הבא יוגש לבית המשפט הסדר טיעון, במסגרתו יודה צברי ויורשע בביצוע עבירות מין בשלושה קטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הפרשה נחשפה לפני מספר חודשים, כאשר צברי נתפס בידי שוטרים, כשהוא מקיים לכאורה מגע מיני עם נער בן 17 במכוניתו. איש הכדורגל ניסה להימלט מהשוטרים שנאלצו לירות לעברו במהלך מנוסתו בנתיבי איילון.

זמן קצר לאחר מכן הוא נתפס ושוחרר, ובראיון שהעניק לחדשות 2 הכחיש מכל וכל את הטענות נגדו כשאמר שלא היה כל מגע מיני. חקירתו במשטרה סתרה את גרסתו והעלתה שצברי ניצל את העובדה שהוא מפקח על קטינים כדי לקיים איתם יחסי מין. בעקבות הדברים הוגש נגדו כתב אישום חמור.

הסדר הטיעון שהפרטים אודותיו פורסמו הערב לראשונה במהדורה המרכזית צפוי להיות מוגש בפני בית המשפט המחוזי בתל אביב כבר ביום שלישי הקרוב. על פי ההסדר, צברי יודה בביצוע עבירות מין בשלושה קטינים. כמו כן, כתב האישום יתוקן וכל סעיפי העבירות שייחסו לו שימוש בכוח כלפי הקטינים יימחקו. טרם סוכמו פרטי עונשו לשל צברי, אך מסתמן כי הוא צפוי לרצות עונש מאסר ממושך.