קופמן: "בורסוק שעקץ אותי אמלל רבים, מקווה שלא ייראה אור יום"

מעצרו של ניב בורסוק, החשוד שעקץ את חבריו המפורסמים ואנשי עסקים רבים ושלשל לכיסו כ-20 מיליון שקלים, הוארך היום ב-6 ימים נוספים. רון קופמן, אחד הנעקצים, אמר לאחר הדיון: " מקווה שיקבלו אותו במעצר בתרועות שמחה. שלא ייראה אור יום מחוץ לכותלי בית הסוהר"

החשוד שעקץ את חבריו המפורסמים במיליונים ימשיך לבלות במעצר: בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (א') ב-6 ימים את מעצרו של ניב בורסוק, איש העסקים בן ה-35 שעקץ מפורסמים ואנשי עסקים והוסגר הבוקר לישראל לאחר 3 שנים בהן נמלט לחו"ל. "אני מקווה שהוא לא יראה אור יום מחוץ לכותלי בית הסוהר", אמר בתום הדיון פרשן הספורט רון קופמן, שנפל קורבן למעשיו של בורסוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרו הוארך בחשד של הונאה בנסיבות מחמירות, זיוף והתחזות לאחר והוצאה במרמה של כ-20 מיליון שקלים. בורסוק חשוד שלקח מחברים כספים, בהם גם אנשים מוכרים כדוגמת ציון ברוך, רון קופמן - ואנשי עסקים נוספים.

"הוא פתח לי יפה את השבוע", אמר קופמן לאחר הארכת המעצר, "האיש הזה אמלל הרבה מאוד אנשים ואני מקווה שיקבלו אותו במעצר ממש בתרועות שמחה".

בורסוק הכיר את ציון ברוך ובר רפאלי: "אין ביניהם שנאה"

נציגת המשטרה יונה וצ'ינסקי סיפרה בדיון היום כי ניב בורסוק נמלט מהארץ עם דרכון מזויף במרץ 2010. תלונות התקבלו נגדו כבר החל מ-2007. הוא קיבל לידיו צ'קים שלא היו אמור לפרוע, פרע אותם ושלשל את הכסף לכיסו. לבית המשפט הגיע העבריין בן כהן, שגם עמו היו לחשוד קשרים בעבר.

לאחר שנחשף דבר העוקץ בורסוק נמלט מהארץ, ובשנים שעברו מאז הוצאו נגדו מספר צווי מעצר בינלאומיים. בשבוע האחרון הצווים הללו הניבו תוצאות כשהחשוד, שהוכרז על ידי הרשויות בישראל כעבריין נמלט, גורש מהפיליפינים והוטס לישראל כשהוא מלווה בשוטרים פיליפינים.

ערן קטון, חברם המשותף של בורסוק ושל ציון ברוך אמר לאחר הדיון: "אני חבר של ניב וגם של ציון ברוך. אם עכשיו תמשיך חקירה וישאלו את ציון, הוא יגיד שהוא מקבל כסף מניב בכל חודש ושנשארו רק כמה תשלומים. אין שנאה, יש ביניהם אהבה. ציון נפגע, אבל לא בקטע של הכסף, נפגעה החברות". 

קטון סיפר גם על הקשר של בורסוק עם דוגמנית העל בר רפאלי - אחת מחברותיו הטובות של ברוך. "בר הייתה חברה טובה של ניב, אבל התרחקה ממנו בגלל החברות שלה עם ציון. אבא של בר היה אצלו בפיליפינים. הוא לא עבריין. יש הבדל בין להכיר אנשים לבין להיות עבריין".