אישום: בנו של שופט ייבא סמים דרך האינטרנט וסחר בהם

תום אלקלעי, בנו של שופט השלום עזריה אלקלעי, מואשם כי הזמין באינטרנט סם הזיות מברזיל ומהולנד. כשהגיע לאסוף את החבילה בנמל התעופה בן גוריון - הוא נעצר. לפי כתב האישום, אלקלעי גם מואשם שמכר וקנה סמים בארץ עבור חבריו ועבור עצמו

אילוסטרציה (AP)

כתב אישום הוגש היום (א') בצהריים לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד תום אלקלעי, בנו של שופט השלום עזריה אלקלעי, בגין ייבוא סמים לישראל באמצעות האינטרנט, ומכירת סמים מסוכנים בארץ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, אלקלעי קנה באינטרנט מסוחר בברזיל סם הזיות מסוכן מסוג דימתילטריפטאמין (DMT), ושילם בכרטיס אשראי. החבילה, שהכילה 750 גרם מהסם, הגיעה ליעדה מבלי שנתפסה.

לפני כחודשיים, לפי האישום, הזמין אלקלעי מהולנד יותר מקילו של DMT תמורת כ-100 אירו, אך החבילה נתפסה בנתב"ג על ידי המשטרה. כשהגיע אלקלעי לקחת את החבילה בסניף הדואר במרכז תל-אביב, חיכו לו שם השוטרים.

עוד מסופר באישום, כי בנו של השופט רכש מאדם אחר בשם אסף פטל 100 טיפות סם LSD וקנאביס - אותו מכר לאחרים. תמורת הסם הוא שילם לפטל, אחת לשבועיים, בין 2,000 ל-3,000 שקלים.

אלקלעי הסיע את פטל לנתניה שם סייע לו לרכוש סמים מסוג קוקאין וקנאביס. חבריו נהגו לשלם לו כסף על מנת שיקנה עבורם קנבאיס, ובתמורה קיבל אלקלעי כמות מסוימת מהסם לשימושו האישי.

בנו של השופט אלקלעי מואשם בייבוא סם מסוכן, סחר בסם מסוכן, סיוע לסחר בסם מסוכן והחזקת סמים לצריכה עצמית ושלא לצריכה עצמית. המשטרה מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו