כתב אישום: אנס, הכה וכלא את בת זוגו

בן 37 מכפר קאסם מואשם בשורת מעשי אלימות קשים נגד בת זוגו: על פי כתב האישום, הוא אנס אותה והכה אותה במספר מקרים, גם כשהייתה בהריון. בפעם אחרת נעל אותה בדירתה

אילוסטרציה (חדשות 2)

תושבת כפר קאסם נפלה קורבן להתעללות קשה מצד בן זוגה ואבי ילדיה, שעל פי כתב האישום שהוגש נגדו הבוקר (א') אנס אותה, היכה אותה פעמים רבות ואף כלא אותה בביתה. פרקליטות מחוז מרכז הגישה את כתב האישום לבית המשפט המחוזי בלוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשם, תושב כפר קאסם בן 37, מנהל מערכת יחסים עם בת זוגו מאז 2008. לשניים שני ילדים, בני 4 ושנה וחצי. הם מתגוררים באותו בניין, אך בשתי דירות נפרדות. על פי כתב האישום, כבר מתחילת הזוגיות ביניהם הגבר השתמש באלימות.

באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, סירבה האישה לקיים יחסי מין עם בן זוגה בטענה שהיא במחזור. בתגובה, הכה אותה הגבר בפניה באמצעות החגורה שלו וגרם לה לחבלה. מקרה דומה התרחש כשהייתה בחודש החמישי להריונה.

עוד מתאר כתב האישום מקרי תקיפה שהתרחשו כשביקשה האישה מבן זוג לאכול ממתקים שהביא הביתה לכבוד חודש הרמדאן והוא סירב לכך. גם כשליוותה את אחותה לבדיקה רפואית זעם הגבר והשתמש באלימות.

באחת הפעמים שסירבה האישה לקיים עם בן זוגה יחסי מין ושמע ממנה שהיא במחזור, הוא אף אנס אותה, כך על פי כתב האישום. הוא טען כי היא משקרת, קרע את בגדיה, משך בשיערה ואז ביצע בה את זממו. לאחר מכן הוא ירק בפרצופה ועזב את המקום. בחודש שעבר, על פי כתב האישום, נעל הגבר את האישה בדירתה ולא נתן לה לצאת ממנה.