הרב אלון: מודה למערכת המשפט, מקבל את הכל בשמחה

עם צאתו מהדיון שבו הורשע בביצוע מעשים מגונים בנער, אמר הרב מוטי אלון: "אם הקדוש ברוך הוא מבקש שאעבור עוד גלים, אעשה זאת באהבה ובשמחה". הוא קרא לתומכיו לשמור על איפוק: "לא לנהוג במעשה נלוז זאת לא הדרך". סנגורו: "זאת רק המערכה הראשונה"

זמן קצר לאחר שהורשע בשתי עבירות של ביצוע מעשים מגונים בכוח, התייחס הרב מוטי אלון להכרעת בית משפט השלום בירושלים: "אני מודה לקדוש ברוך הוא, מודה לחבריי ומודה למערכת המשפט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עם צאתו מהדיון בחר הרב אלון לקרוא פרק מספר תהילים, והתייחס לכתוב בו: "אם הקדוש ברוך הוא מבקש שאעבור עוד גלים, אעשה זאת באהבה ובשמחה". הרב אלון הפנה בקשה לתומכיו: "לא לנהוג במעשה נלוז, הנפוץ במחוזות רבים - להתקיף ולהתקיף חזרה. זאת לא הדרך. אם דבר כזה ייעשה, זה לא יהיה על דעתי ומנוגד לכל התפיסה. כל מה שמביא עלינו הקדוש ברוך הוא, אנו מקבלים עלינו בשמחה".

"הגענו במטרה לשמוע בשורות טובות והתאכזבנו", אמר לאחר הדיון עורך דינו של הרב אלון, אשר אוחיון. "לא ציפינו לתוצאה הזאת, אבל זאת רק המערכה הראשונה ולא המילה האחרונה. התוצאה הזאת צריכה להשתנות", אמר.

ביהמ"ש הרשיע את הרב אלון

אלון בכניסה לדיון (יוסי זילברמן, חדשות 2)
הבוקר הרשיע בית משפט השלום בירושלים את הרב אלון בשתי עבירות של ביצוע מעשים מגונים בכוח בחבר של אחד מתלמידיו. ההרשעה הגיעה כשלוש שנים לאחר שפורסם כי הרב מוטי אלון הטריד לכאורה מינית נערים.

הפרשה החלה בפברואר 2010, כשפורום "תקנה" המורכב מרבנים של הציונות הדתית, פרסם כי הרב אלון הטריד מינית לכאורה נערים שבאו לקבל ממנו עצה. הפרקליטות פתחה בחקירה והחליטה כי יש אמת בטענות שפורסמו.

למרות שפורום תקנה טען כי יש נגד הרב עדויות רבות על התנהגות בלתי הולמת, בסופו של דבר הוגש נגד הרב אלון כתב אישום על מעשים מגונים שביצע לכאורה בשניים מתלמידיו. אחד משני האישומים נגד הרב נמחק בתחילת השנה, בעקבות סירובו של אחד המתלוננים להעיד נגדו.