הנאשם באונס נכה בת"א: "אני משוגע, אני רוצח"

נתין זר מסודן בן 24 מואשם כי פרץ לביתה של אישה נכה בתל אביב, איים עליה, אנס אותה באכזריות ונמלט מהמקום עם מאה שקלים. על פי האישום, לאחר שהצמיד סכין לצווארה אמר הצעיר למתלוננת: "אני לא בן אדם, אני משוגע, אני רוצח"

הנאשם באונס (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד נתין זר בן 24 בגין אונס אישה נכה לפני כשבוע בעיר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי האישום, נכנס ברהאנה אטקלטה, יליד סודן, לביתה של האישה בשעות הלילה המאוחרות, הפתיע אותה והפיל אותה ארצה. כתוצאה מהתקיפה נפגעה האישה בראשה. בשלב הזה השתלט הנאשם על המתלוננת, חסם את פיה ואפה באמצעות ידיו, כך שזו התקשתה לנשום.

לאחר מכן, על פי השתלשלות כתב האישום, נכנס אטקלטה למטבח, נטל סכין והצמידה לצווארה של המתלוננת תוך שהוא מאיים עליה : "אני סודני. את יודעת מה זה סודני? אני לא בן אדם, אני משוגע, אני רוצח, אני רצחתי שני אנשים החלטתי לרצוח עוד שלושה אשים ולהתאבד. המשטרה רודפת אחריי".

האישה המבוהלת ניסתה להרגיע את התוקף ולגרום לו לחדול ממעשיו באמצעות כסף - אך הצעיר לא נענה לתחנוניה. על פי כתב האישום, הוא לקח סכין גדולה אף יותר מהמטבח והתחיל לבצע בה מעשים מגונים תוך כדי איומים על חייה. לאחר מכן גרר את המתלוננת לחדר השינה ואנס אותה באכזריות. 

עוד נכתב באישום, שהוגש על ידי עו"ד אורן פז מפרקליטות מחוז ת"א, כי לאחר המעשה נמלט הצעיר מהמקום עם מאה שקלים ואיים שיחזור להרוג את האישה אם זו תזעיק את המשטרה. "המשיב ביצע את העבירות תוך נקיטת אלימות קשה, איומים, הטלת אימה ושימוש בנשק קר. תוך ניצול אכזרי של נכותה של המתלוננת", נכתב בבקשת להשאירו במעצר עד תום ההליכים. הסעיפים המיוחסים לו: אינוס בנסיבות מחמירות, מעשה סדום, מעשה מגונה ושוד.