אישום נגד דוקר יוסף זוהר בן ה-14: "הורגים אותי, תעזרו לי"

כתב האישום שהוגש נגד קטין בן 17 בגין רצח הנער יוסף זוהר ז"ל, בן 14 מחולון, מתאר את רגעיו האחרונים. ויכוח מילולי בין השניים התפתח למאבק פיזי והסתיים בדקירתו ובמותו של זוהר, שנזנח כשהוא מדמם על הרצפה

יוסף זוהר ז"ל (חדשות 2)

"הורגים אותי, אני מת": כך נשמע ברגעיו האחרונים הנער בן ה-14 יוסף זוהר ז"ל, שנרצח סמוך למקום מגוריו בחולון בתחילת החודש - כפי שמתואר בכתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, בליל 7 בינואר הגיע הנאשם, קטין בן 17, לקיוסק במרכז מסחרי בחולון עם ארבעה מחבריו וכעבור זמן קצר פרץ סכסוך בין זוהר לנאשם.

העימות המילולי הידרדר במהרה למאבק פיזי, שבמהלכו הצליח זוהר להימלט ליציאה האחורית של המרכז המסחרי, כשהנאשם ממשיך ורודף אחריו, מקלל וצועק. בהמשך הצטרפו אל הנאשם מכר משותף לשניים ועוד אחד מחבריו של הנאשם.

התמוטט על הכביש

בשלב מסוים, גמלה בלבו של הנאשם ההחלטה להמית את זוהר ז"ל, כך לפי כתב האישום. הוא שלף לפתע סכין שהיה ברשותו ודקר את הנער בצווארו ובישבנו. זוהר החל לצעוק: "תעזרו לי", "הורגים אותי" ולאחר מכן צעק: "אני מת", "אני מת".

מיד לאחר הדקירה, נמלט הנאשם מהמקום כשהוא מותיר את המנוח מדמם. במהלך מנוסתו, הצטרפו אליו שניים מחבריו.

כתוצאה מהדקירה בצוואר, איבד זוהר דם רב, נפל על הכביש וביקש משכנים, שהגיעו למקום עקב צעקותיו, שלא יעזבו אותו. פרמדיק מד"א שהוזעק למקום מצא את זוהר מחוסר הכרה וללא דופק, ובהמשך נקבע מותו. הפרקליטות ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.