שולה זקן השתחררה מהכלא: "רוצה לחזור לחיים נורמליים"

אחרי שוועדת השחרורים אישרה את בקשת ראש לשכת אולמרט לשעבר לקצר את עונשה, יצאה הבוקר זקן מכלא נווה תרצה אחרי 7 חודשי מאסר בלבד. היא ביקשה לכבד את פרטיותה ואת פרטיות משפחתה. זקן נשלחה ל-11 חודשי מסר במסגרת הרשעתה בקבלת שוחד בפרשת הולילנד‎

שבעה חודשים אחרי שהחלה לרצות את עונשה, בעקבות הרשעתה בקבלת שוחד בפרשת הולילנד, שוחררה הבוקר (שני) שולה זקן מבית הכלא נווה תרצה ברמלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני רוצה להגיד ברוך מתיר אסורים, תודה רבה לקדוש ברוך הוא שנתן לי לעבור את הניסיון הזה", אמרה ראש לשכת אולמרט לשעבר לעיתונאים הרבים שחיכו לה מחוץ לבית הכלא. "אני מודה לכם שאתם פה ואני מאוד מבקשת - יש לי משפחה, ילדים, אימא מבוגרת, אני מבקשת שתאפשרו לי לחזור למשפחה שלי ולחיים נורמלים. אעשה חשבון נפש כשהזמן יגיע".

עם אולמרט באחד הדיונים בבית המשפט (פלאש 90, עומר מירון)

זקן ריצתה שני שליש מעונשה - שבעה חודשים מתוך ה-11 שנגזרו עליה. היא נשלחה לכלא לאחר שחתמה על עסקת טיעון עם הפרקליטות בתמורה לחשיפת מידע והקלטות של ראש הממשלה לשעבר אולמרט, שהביאו לפתיחתו המחודשת של תיק טלנסקי.

לפני שבועיים קבעה ועדת השחרורים שליד שירות בתי הסוהר כי התנהגותה של זקן הייתה טובה וכי על פי ההתרשמות היא אינה נזקקת לשיקום. לאחר שחרורה היא תידרש להתייצב פעמיים בחודש בתחנת משטרה ונאסר עליה לצאת את הארץ עד תום תקופת הרישיון - התקופה אותה הייתה אמורה לרצות בכלא, עד ה-6 ביוני.

ביולי האחרון התייצבה זקן בבית הכלא נווה תרצה לתחילת ריצוי מאסרה. עם הגעתה לשערי הכלא אמרה: "לא פשוט לדבר על תחושות ביום כזה, אני יותר חושבת על המצב במדינה שלנו ועל החיילים שיחזרו הביתה בשלום. צריך להשאיר את החיים בפרופורציות הנכונות, וזה לא נכון לחשוב רק על עצמך. בימים האחרונים אלו היו עיקר המחשבות שלי - על החיילים שלנו, ושהמנהיגים שלנו יקבלו את ההחלטות הנכונות למען עם ישראל".